Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan akinek van x éve...

Van olyan akinek van x éve jogsija de azóta se vezetett mióta levizsgazott?

Figyelt kérdés

2021. márc. 17. 16:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%

Én ilyen vagyok.

Pont múlt héten ültem bele 5 év után először de neki is tolattam az almafának.


Garázsba akartam beállni mert esett eső és le volt mosva kocsi de nagyobb kárt okoztam, úgyhogy ez van.

2021. márc. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nekem egy olyan gusztustalan oktatóm volt hogy sikerült elernie nálam hogy rettegjek a vezetestol.
2021. márc. 17. 16:44
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem tetszik ne erőltesd. Bár rém egyszerű az egész, de, ha csak görcsölsz az ilyenekből lesznek a balesetek.
2021. márc. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%
Én sem vezettem kb. 10 éve, előtte is alig. De ha szeretnél mégis, ma már vannak olyan autósiskolák, akik kifejezetten jogsis, de rutintalan emberekkel foglalkoznak, pl. jogsiutan.hu . De sok "sima" oktató is vállal ilyet.
2021. márc. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Bátyám. Apám kifizette neki 4 éve, megcsinálta és közölte, hogy ez neki felesleges volt.


Akkor fizették volna ki nekem, én hasznát venném...

2021. márc. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
4 éve van meg a jogsim. Tavaly augusztusban vezettem kb 2 óra hosszát egy huzamban. Nyilván nekem sok volt de egész jól ment. Viszont akkor sem kaptam kedvet hozzá.
2021. márc. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Sok ilyen van, sajnos az a baj ha ezek volán mögé ülnek. Sajnos kilehet jönni a gyakorlatból, én kihagytam fél évet - lábtörés miatt, utána olyan béna voltam, h csoda, h nem törtem össze az autót, parkolásokat fél év alatt elfelejtettem.
2021. márc. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem 5 éve van jogsim, és egyedül még sosem mentem sehová, csak úgy vezetek, ha párom mellettem ül. Most már talán belejöttem annyira, hogy egyedül is el merjek indulni ismertebb úton, de parkolni teljesen elfelejtettem, szerintem vennem kéne pár órát, ha rendszeresen egyedül akarnék közlekedni. Anyukámnak kb 25 éve van jogsija, azóta nem vezetett, hogy megszülettem (23 vagyok), szerintem nem is fog. De több ilyet is ismerek, főleg lányokat.
2021. márc. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Rokon, 2 is ilyen.
2021. márc. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%
30 evvel ezelott szereztem meg a jogsit,de soha nem vezettem.A ferjem mondta mindig,hogy nekem biztosan nem sikerulne a vizsgam, mert olyan hulye vagyok.Mergemben beiratkoztam egy tanfolyamra.Megcsinaltam az elmeletet hibapont nelkul,a muszakin volt egyetlen hibapontom,a vezetesbol elsore atmentem ( a ferjemnek masodszorra sikerult)amikor a kezembe kaptam a jogositvanyt megmutattam neki,majd azzal a lendulettel el is tettem es soha tobbe nem voltam hajlando volanhoz ulni.
2021. márc. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!