Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Levizsgáztam minden tárgyamból...

Levizsgáztam minden tárgyamból, hogyan tölhetném el a következő 3 hetet hasznosan?

Figyelt kérdés
2 nap pihenés után már nagyon unatkozom. 3 egész hét van még a tavaszi szemeszter kezdetéig. Van diákmunkám, de kevés napot kaptam a hónapra. Nem akarok egész nap itthon ülni, de most anyagilag sem állok túl jól, ezért a lehetőségeim is korlátozottak. Mit ajánlotok, hogyan tölhetném el ezt a szabadidőt hasznosan?
2020. jan. 18. 16:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Könyvolvasás, takarítás, sport, filmezés.
2020. jan. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Sportolj,kezdj új hobbiba,esetleg tanulj nyelvet,ha vannak barátaiad csináljatok valamilyen programot közösen.Esetleg önkénteskedhetsz is.
2020. jan. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
47%
Korrepetáld azokat a középiskolásokat, akik bukásra állnak félévkor. Pénzed is lesz belőle.
2020. jan. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
Irány a meki, ha nincs elég munkád és pénzed sem.
2020. jan. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

-nagytakarítás

-sportolás

-olvasás

-keress gyakorlati helyet

2020. jan. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
36%

Jelentkezz a tescoba kasszasnak v arufeltoltonek!

A tuloraert nem fizetnek.

2020. jan. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
evés, ivás, pisi, kaki, alvás...
2020. jan. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%
Hát én két tantárgyamra tanulok ami a következő félévben lesz. Nagyon nehezek és az egyikből a semmiért is buktatnak, szóval ezt a 3 hetet megnyomom belőlük. Nem szeretnék csúszni...
2020. jan. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én megpróbálom kicsit összeszedni magam. Sokmindent el akarok rendezni (takarítás stb), illetve a pihenés sem árt.


Nekem semmilyen munkám sincsen, 2-3 hétre még nem vállalok be melót...

A tanulás mellett úgysem fogok tudni dolgozni.


19F

2020. jan. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket!

Úgy döntöttem, én is elkezdek előre tanulni, és megpróbálok pár napot kiküzdeni még a munkahelyemen, a többi napon pedig pihenek és takarítok, a hobbimmal is foglalkozom. Régóta nem volt már ennyi időm, még hozzá kell szoknom. :D

2020. jan. 18. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!