Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy hangos kisebbség tartja...

Egy hangos kisebbség tartja összeesküvésnek a járványt?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni, hogy az az egy év alatt felgyűlt sok indulat, ami lecsapódik az interneten, az egy hangos kisebbségtől származik, akik 0-24-ben ontják a gyűlöletet és a baromságaikat, vagy ez az embereknek egy jelentős hányada. Tehát mondjuk a népesség 1/3-a 2/3-a között.


Kisebbségnek tűnik, mert olyan szintű hülyeségekkel tudnak érvelni, ami a laposföldhívőkkel van egy szinten.


Jelentős hányadnak tűnik, mert eü tanfolyamot végzett gyógymasszőr ismerőseink is olyanokat mondanak, hogy pl. a tudatnak akkora ereje van, hogy igazából csak azok halnak meg, akik tartanak a vírustól stb.



2021. márc. 18. 12:46
A kérdező szavazást indított:
Emberek kevesebb, mint 1%-a.
1-10%
10-50%
50-90%
Emberek több, mint 90%-a.
25 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%

Sajnos sok a hülye, de az se zavarja őket, ha full következetlenek.

Egyik ismerős nagy összeesküvéshívő:

Tavaly úgy kezdte, hogy a vírust az USA fejlesztette ki, hogy megtámadja vele Kínát és az USA-ban már mindenkit rég beoltottak. Aztán amikor beigazoldódni látszott, hogy ez nagyon nem jött be akkor jött az, hogy nincs is vírus, csak kitalálták. És hogy ő senkit nem ismer, aki megbetegedett.

Aztán most már ismer olyanokat, akik megbetegedtek, most azon pörög, hogy Bill Gates fejlesztette ki a járványt és hogy az oltással megmérgeznek mindenkit és ezért ő nem hajlandó olyanokkal talalkozni, akiket beoltottak, mert akkor ő is elkapja...



Na most egy ilyen embertől mit lehet várni?

2021. márc. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
39%
Senkivel nem találkoztam, aki összeesküvésnek tartaná (csak itt, a neten), inkább olyanokkal, akik bagatellizálják. Nekem egyébként egy-két ismerősöm esett át rajta, szinte tünetmenetesem, kórházba senki nem került.
2021. márc. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Konkrét összeesküvés szerintem igen, 1-10% maximum. Az a vélemény viszont jóval szélesebb körökben tarol, hogy ez csak egy "picit erősebb influenza".
2021. márc. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%

Két embert ismerek, akikkel beszéltem is erről, és vírustagadók.

Az egyik ezt nyomja, mint a gyógymasszőr, hogy fejben dől el, hogy beteg leszel-e vagy sem. Nagy arccal mondja, hogy aki retteg, az oltassa be magát, ő meg csak mosolyog ezen az egészen. Pár hete mondjuk beteg lett előbb a fia, aztán ő is elkapta. Kérdeztem is, hogy akkor most hogy van ez, hogy lehetett ő beteg. De megmagyarázta ezt is azzal, hogy a gyerek azért lett beteg, mert összeveszett az apjával, ő pedig azért, mert az ő lelki egyensúlya is felborult ettől.

A másik tagadó egy középkorú nő, de mondjuk ő tőle annyi hülyeséget hallok folyton, hogy meg sem lepődök. Például a GPS alapú navigációt is kamunak tartja.

2021. márc. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

A masszőr ismerősökkel kapcsolatban még annyit megjegyeznék, hogy náluk is 1-2 hét memóriával operálnak effektíven, és van, amikor a szöges ellentétét mondják annak, mint legutóbb.


De egyébként én is inkább azt érzem, hohy ezek a vélemények a közösségi médiában vannak felnagyítva.

2021. márc. 18. 13:00
 6/13 anonim ***** válasza:
47%
Várható volt, hogy ha elhúzódik a dolog, akkor az emberek elkezdik leszarni az egészet. Nem összeesküvés, csak tele a tökük.
2021. márc. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
35%
50-90%. Mert az is. Összeesküvés.
2021. márc. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%

Az édesanyám ápoló nő, és szokta mesélni miket lát ott néha, egyáltalán nem vicces ez a vírus, egy csomó ember bele halt most is 24 van abban a kórházban ahol dolgozik anyám.


Ezt leszámítva annyira én nem fosok tőle meg nem is érdekel.

2021. márc. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Arra nem gondoltam a kérdés kiírásakor, hogy ez kicsit árnyaltabb, és nem csak hardcore vírustagadók, meg igazi szakemberek léteznek.


De azt nem értem, hogy azért lehet arról hallani, hogy most mekkora gáz van az egészségügyben, akkor mi ez a lesz@rom taktika. Az intenzíven ha választani kell közted és egy másik beteg között, már nem sz@rod le? Nyilván balszerencse kell ehhez, de azért a makkegészséges embereket is leborítja rendesen.

2021. márc. 18. 13:15
 10/13 anonim ***** válasza:
88%

Én azokra gondolok, akik eddig elvesztették a megélhetésüket és akik még ezután fogják. A bedőlt vállalkozások, az emiatt felvett kényszerhitelek, a gigantikus áremelkedés, a nyerészkedés megjelenése és elfogadása (lásd 5x árú higiéniai termékek).

Ha vége is lesz az egésznek, akkor is hosszú évek kellenek, mire helyrejön a gazdaság ezután.

2021. márc. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!