Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy hangos kisebbség tartja...

Egy hangos kisebbség tartja összeesküvésnek a járványt?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni, hogy az az egy év alatt felgyűlt sok indulat, ami lecsapódik az interneten, az egy hangos kisebbségtől származik, akik 0-24-ben ontják a gyűlöletet és a baromságaikat, vagy ez az embereknek egy jelentős hányada. Tehát mondjuk a népesség 1/3-a 2/3-a között.


Kisebbségnek tűnik, mert olyan szintű hülyeségekkel tudnak érvelni, ami a laposföldhívőkkel van egy szinten.


Jelentős hányadnak tűnik, mert eü tanfolyamot végzett gyógymasszőr ismerőseink is olyanokat mondanak, hogy pl. a tudatnak akkora ereje van, hogy igazából csak azok halnak meg, akik tartanak a vírustól stb.



2021. márc. 18. 12:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szerintem a fő kérdés inkább ott van, hogy véletlenül szabadult-e el ez a vírus, vagy mondjuk mesterségesen állította elő valaki egy laboratóriumban és véletlenül elszabadult.


Szerintem vírustagadók elenyésző mértékben vannak, sok ember inkább a korlátozások miatt mérges és túlzónak tartja azokat.

2021. márc. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Egy nagyon hangos kisebbségtől. Itt, Németországban is ez van. Pár napja már hanyagolom is a Facebookot, mert egyszerűen rosszul leszek ezeknek az

idióta embereknek a kommentjeitől.

2021. márc. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Mai hír a témával kapcsolatban:

[link]


Egyébként senki sem kérdőjelezi meg, hogy ez miként érinti a gazdaságot, de nem ez volt a kérdés.

2021. márc. 19. 12:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!