Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek meddig elfogadható...

Szerintetek meddig elfogadható,ha valaki őszinte,ès kritikus?

Figyelt kérdés

Sokszor azt tapasztalom,hogy sok esetben bántásnak veszik az emberek mèg a burkolt kritikát.Sôt,mèg a szó nèlküli őszinte megnyilvánulásokat,cselekedeteket is(felvállalja önmagát,èrzelemnek megfelelő arckifejezès-ès testbeszèd,úgy öltözködik,amiben jól èrzi magát,egèszsègesen ètkezik),mintha üzenne valamit az ember vele.Tapasztalom,hogy sokszor a nagyobb szájú emberek vannak a legjobban megsèrtődve a kritikára,ès őket vèdik a szerènyebbektől(mièrt).Ezt munkahelyemen is tapasztalom.

Szó nèlküli őszintesèg alatt èrtem azt is,mikor nem állok szóba olyanokkal,akiket nem kedvelek,ès mèrgező hatásúak.



2021. márc. 18. 15:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Nem is kell olyan emberrel szóba állj aki nem szimpatikus.Miért is kellene a pofa vizit és ál kedvesség?🤭🤭

Volt egy ismerősöm aki elég kritikus volt velem sokszor de hozzáteszem igaza volt nagyrészt és jó szándék vezérelte de!mikor én mondtam valamit akkor ő ezt nem mindig díjazta és ezt meguntam aztán vége lett az ismerősi vizsonynak.Így nem lehet

2021. márc. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Negyed hatig.
2021. márc. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mikor közmunkán dolgoztam ,akkor voltak olyan szituk,hogy nem mentem oda a kötekedős ,,társaimhoz" jogosan.Ezt sèrelmeztèk párszor,mert azt gondolták lenèzem őket.
2021. márc. 18. 16:14
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mit érdekel téged hogy miket pofázik a szarkavaró banda?Ha oda mennél akkor az volna a baj vagy kavarnák a kaksit.Ilyenek ezek és jól teszi mindenki aki kerüli őket nagy ívben.Ne foglalkozz velük,ennyi
2021. márc. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Találtam azóta normális munkát.
2021. márc. 18. 16:25
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki!Ezektől távol a legjobb és ezt nem rosszindulatból mondom
2021. márc. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A családom az nem is akart oda engedni.Próbált lebeszèlni.Akkor nem volt más.
2021. márc. 18. 16:48
 8/12 anonim ***** válasza:
Azt elhiszem.Mindenki tudja hogy milyenek ezek az emberek és normális ember nem bírja velük sokáig
2021. márc. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Egyik munkatársamat fel kellett,hogy jelentsem zaklatásèrt.Annyira rám szállt.
2021. márc. 18. 17:07
 10/12 anonim ***** válasza:
Jézusom.....Mit csinált konkrétan?
2021. márc. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!