Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi ez az érzés?

Mi ez az érzés?

Figyelt kérdés

Van egy lány ismerősöm, akivel sokat szoktam találkozni. Jól elvagyunk, mindig együtt megyünk mindenhova. Úgy érzem, hogy nagyon szeretem mint embert. Viszont szerelmet nem érzek iránta, és nem is tudnám elképzelni, hogy valaha szerelmes legyek belé. Mégis mikor elválunk és hazajövök, egyből elkezd hiányozni. És egész nap csak rá gondolok.


Na de akkor mégis mi ez most?


20/F



2021. márc. 18. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire nem tudsz vele romantikus kapcsolatot elképzelni, akkor gondolom barátság, de ezt neked kell érezni.
2021. márc. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
De szerelmes vagy , csak vaalmi miatt nem akarod, hogy szerelem legyen köztetek, ezt kellene magadban tisztázni, hogy miért nem? Nem elég jó nő, akivel fel tudsz vágni a spanjaidnak ? Vag ymi za oka? Ezt Te tudhatod...Ha meg nem szerelem, akkor ne rabold az idejét! Engedj a csabitasnak szerintem, és apranként talalkozgassatok, randizgassatok és vagy erősebb lesz ez a z erzes akk tuti szerelem, vagy elgyengzul
2021. márc. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak nála nem érzel szerelmet, vagy a többi embernél se aki tetszett?
2021. márc. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát igazából eddig csak plátói szerelmeim voltak. Meg olyanok, ahol kihasználtak, és nem szerettek viszont. Viszont ez a lány nyíltan kijelentette egyszer, hogy ő simán összejönne velem. Előtte éreztem valamit, de amint ezt így kijelentette, ez elmúlt. Ne kérdezzétek, tudom, hogy el vagyok b*szva. És nem tudom miért.
2021. márc. 18. 21:34
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
#4 Ez mindenkivel megesik, mindenkinek volt már ilyen. Akkor lennél elb*szva, ha ő 6 lenne te meg 50
2021. márc. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem adj magadnak idot. Most a lánynak egyértelműen bejossz. Amit te leírtál az alapján neked is szimpatikus o. Lehet idővel kialakulnak benned érzelmek felé. Ha pedig nem akkor úgyse lesz belőle kapcsolat.
2021. márc. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy fiu baratom, akivel itt külföldon ismerkedtem meg, egyutt dolgoztunk. Autan munka utan is mindig egyutt voltunk. En nala ereztem ezt, hogy amint elvaltunk a nap vegen, hianyzott, de nem vonzodtam hozza szexualisan egyaltalan. Nem voltam szerelmes bele, viszont utaltam egyedul lenni, es mas sem nagyon johetett szoba, akivel ossze lehetett volna ulni munka utan. Lehet, hogy nalad is ez van, hogy nincs sok baratod, es a szabad idodet vele toltod, es nelkule nem igazan tudod magad feltalalni. Nalam ez volt a helyzet.
2021. ápr. 10. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!