Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy dolgozzak így, ha félek...

Hogy dolgozzak így, ha félek egy gyártól?

Figyelt kérdés

Elég sok munkahelyem volt már, sok köztük gyári volt ezért rossz tapasztalataim vannak, és valami félelem érzet jár át ahogy meglátok egyet.

Szó szerint szervileg érzem, hogy én ezt nem akarom, nem megy, félek.


És most viszont nagy problémába vagyok, mivel nincs más lehetőség csak egy gyár ahova felvennének, de ezt is utálom hiába a szakmámhoz tartozik (egy fémipari cég). Meglátom és elönt a kétségbe esettség érzése, és nem tudom miért és NEM AKAROM. Hétfőn kéne mennem felvételre, de nem tudom mit kezdjek az érzéseimmel.

Kb 6 hónapja vagyok munkanélküli, és teljesen elszoktam a munkától, és egyébként a szüleimmel lakok.


Nagyon elszomorít ez a helyzet, mivel egy felnőtt 190 centis 120 kg-os srác vagyok, és félek egy szaros gyártól a megfelelésről, hajtástól stb nevetséges.


Mit kezdjek magammal így? Egyáltalán vállaljam a munkát? 29f


2021. márc. 19. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Manapság nagyon nehéz elhelyezkedni, viszont egy viszonylag biztos állásban dolgozva (ha nem is szereti az ember), szabadidőben lehet keresgélni másik munkát, és akkor váltani.
2021. márc. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Együtt érzek veled. Én kb. 4 éve dolgozok ugyanabba a gyárba, és mikor úton vagyok dolgozni, a lábaim olyanok, mintha két cölöpöt jó mélyen belevertek volna a földbe, annyira utálok elmenni. Gyomoridegem van, a vérnyomásom is megnő, a szívem majd kiugrik a helyről.


Szerintem olyan munkát kéne keresned, ahol nem kell másokkal dolgoznod, otthonról végezhető, vagy valami sofőri munkát kéne vállalnod.

2021. márc. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2 es pont ugyanezeket érzem én is.
2021. márc. 19. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!