Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az miért van ,hogy tapadnak...

Az miért van ,hogy tapadnak rám a gyerekek, állatok? Pozitiv energia ,vagy ilyesmi,esetleg más? Mit gondoltok?👇

Figyelt kérdés

Tavaly strandon, gyerekmedence szélén ültem és vigyáztam a kisfiamra(2eves) míg pancsolt. Jött két másik család két másik ,kb egyidős kisgyerekkel, akik csakis velem akartak játszani. Ha az apukája dobta neki a labdát ,akkor a kissrác nekem dobta vissza és nem a saját apjának. Aztán már mindhárman csak velem játszottak ,kb körbe ugráltak pedig ott volt a saját apjuk, anyjuk és már nagyon kellemetlen volt.

Már a másik 2 szülő duo is röhögött ezen ,mert nem értették, hogy ez miért van .

Kutya macska ugyanígy.... Úgy kell levakarjam magamról őket.


2021. márc. 19. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Biztos mosolygós néni/bácsi vagy😂😂
2021. márc. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mosolygós férfi vagyok 🙂
2021. márc. 19. 19:03
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Pozitív a kisugárzásod. Én is így vagyok az állatokkal, vonzom őket.
2021. márc. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

En regen az allatokkal sem tudtam mit kezdeni, plane nem gyerekekkel. Raadasul boszorkanyos vagyok, mindenki igy definial, es alap uzemmodban nem mosolygom.

Azota sok ido eltelt. Az allatokat imadom, a gyerekekre foldonkivulikent tekintek. De magneskent vonzom oket. Talan pont azt szeretik, hogy nem tolakszom, de kivancsiva teszem oket.

Van ebben megmagyarazhatatlan. Aki hozzam mer jonni, azzal aranyos leszek, de szinte az ellenkezoje van ramirva.

Hiszek abban, hogy megereznek valamit.

2021. márc. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 a távolságtartás nálam is megvan,pedig én imádom a kölyköket,saját is van 2.
2021. márc. 19. 20:32
 6/7 Metionin ***** válasza:
82%
Nem tudom, nálam ugyanez van. Az állatokat valahogy megértem, imádom őket és örököltem apámtól valami skillt mert ő is nyugtató hatással van az állatokra, vonzza őket. De a gyerekek, érthetetlen. Sajnos ki nem állhatom őket, kerülöm, ignorálom őket ahol csak tudom és mégis mosolyognak meg mutogatnak rám hogy velem akarnak játszani meg jönnek oda és bámulnak az arcomba. A szülő meg sokszor viccesnek tartja és esze ágában sincs "megmenteni". Felnőttként rá lehetne fogni pl. a színes hajamra a dolgot de tinikoromban is ez volt amikor tök unalmasan néztem ki.
2021. márc. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a pozitív energiáról lehet szó, de nagyon átérzem a helyzetet.

20 éves fejjel élem ezt át elég sokszor, de amikor fiatalabb voltam, akkor is gyakori volt. Pedig nekem az alapnézésem sajnos még csak nem is mosolygós.. (dolgozom rajta!)

Gyerekeket és állatokat is szépen vonzom, bár sajnos a gyerekekhez nem igazán értek, de valahogy mindig megtalálnak engem :D Konkrét állatos példa, ami nagyon megmaradt az az volt, amikor egy messziről nagyon nyugodtnak, türelmesnek tűnő, éppen lámpánál ülő husky hirtelen megfordult, nyílegyenesen a szemembe nézett és vidáman megindult felém. A póráz másik végén a gazdival. Sosem láttam még azt a kutyát, de ő úgy viselkedett, mintha ezeréve ismerne és egy szokásos játékos lerohanásra készül. A gazdi meg mondogatta, hogy sosem csinált még ilyet a kutya, és sűrűn elnézést kért.

Lovardában is volt pár példa, az ottani kutyák is leginkább hozzám jönnek, egy makacsabb, néha hisztisebb ló is velem a legegyüttműködőbb.

De ezeket mind sikerélménynek könyvelem el, és örülök neki, hogy ilyenekben lehet részem :)

2021. márc. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!