Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok férfi tényleg olyan,...

Sok férfi tényleg olyan, mintha felnőtt korukra is gyerekek maradnának?

Figyelt kérdés
Főzni kell rájuk, mosni, takarítani, össze kell szedni utánuk a ruhát, ha betegek, akkor szinte a halálukon vannak.

2021. febr. 23. 22:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%

Igen, van ilyen is. Nőben és férfiben is.

Viszont vannak érett, határozott, felnőttként viselkedő pasik is. Én a helyedben nem idegesíteném magam azon, hogy akikkel amúgy se jönnél össze azok hogy élnek.

Keresd meg aki hozzád illik

2021. febr. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
97%
Igen.
2021. febr. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
67%

Igen. Én sem tudok sem főzni, sem mosni. Nyilván ha szükség van rá, akkor megtanulom a mosógépet kezelni, de minek, ha egyszer úgyis mindig van mellettem egy nő? Amúgy kb. 10 perc megtanulni a mosógéphasználatot.

Takarítani, teregetni, mosogatni most is szoktam, a ruháimat sosem hagyom szanaszét. Főzni, sütni nem szeretek, nagyon távol áll tőlem az ilyesmi.

2021. febr. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

A 3-as miért lett lepontozva? Sejtem. Azért az egy mondatért hogy mindig van mellette egy nő? Ha így is van, az ő élete, és normálisan válaszolt.

Nem értem a lepontozókat.

2021. febr. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én 33 éves vagyok,de lélekben fiúnak érzem magamat,és ez már így marad a halálomig.Ez nem azt jelenti,hogy a viselkedésem/hozzáállásom is olyan lenne mint fiatalabb koromban,mert pl. ellátni elbírom magamat,ilyen szinten nincsen szükségem rá hogy más csinálja meg helyettem azokat a dolgokat ami alapból az én feladatom.Nem sok mindent,de főzni,sütni nagyjából tudok,mosni is,mivel nincs mosógépünk így kézbe szoktam,nem vagyok tökéletes,de igyekszem.Takarítani minden nap szoktam,magam és a kutyáim után is,vagy csak úgy alapból,hogy ne unatkozzak,mivel egyedül élek,a kiskutyáimon kívül nincsen más társaságom,de jó ez így,nem is nagyon hiányzik más,csak egy picikét,de ezt a hiányt is kilehet bírni,már hozzászoktam.Ha beteg vagyok,veszek gyógyszert,bár itthon is van rengeteg,szóval ilyenben előre gondolkodom,orvoshoz nem járok,nem is voltam már évek óta,nincs is már TB-számom se,a gyógyszer mellett még gyümölcsöket szoktam fogyasztani,ez se kerül pénzbe mivel apám ezzel kereskedik,ami viszont mégsincsen azt megveszi nekem a piacon,ő ért hozzá,mindig tudja melyik a legjobb,melyiket kell választani.Szóval így éldegélgetek napról napra.
2021. febr. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Előzőhöz:És a ruháim sincsenek soha szanaszét,mindendennek megvan a maga helye,nem vagyok rendmániás,csak kiskoromban megszoktam már hogy mindig rend és tisztaság volt otthon,ezért én is ehhez vagyok szokva.
2021. febr. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
mindennek
2021. febr. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Na, ezért szabad csak kifejlett egyedekkel kezdeni...
2021. febr. 24. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
49%

4, szerintem azért lett lepontozva mert úgy jött ki mintha házicselédnek nézné a nőket. Konkrétan azt írta, hogy MINEK tanulna meg ilyen háztartási dolgokat, ha úgyis mindig van mellette egy nő. Tehát mintha a nőnek lenne a kötelessége kiszolgálni, miközben azért manapság már belátták a férfiak, hogy nincs olyan hogy valamelyik nemnek muszáj csinálnia bizonyos dolgokat. Ha két felnőtt, cselekvőképes ember együtt él, akkor minden teendő közös ideális esetben, hiszen mindkét félnek ugyanúgy érdeke. Pl nálunk a párom is mindent megcsinál ami adódik, nem derogál neki semmi olyan ami régen tipikusan a cselédnek tartott nők feladata volt, cserébe én sem akadok fent olyan dolgokon nőként, ha nekem kell kicserélnem egy égőt, vagy füvet kell nyírni. Ő sem mondana olyat hogy minek mosogasson vagy főzzön, ha itt vagyok én, és én sem mondanám hogy minek nyírjam le a füvet ha itt van ő.

Lehet hogy nem gondolta komolyan, csak hülyén jött ki, de ez lehetett a lepontozás oka.

2021. febr. 24. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

9, Igazad lehet végülis.

Természetesen nálunk is úgy van, hogy közös minden. Nagyon sok olyan van, ahol nem így van, hanem minden a nő "feladata" aztán meg semmibe veszi, mert nem foglalkozik vele, hogy azzal mennyi munka volt. Nem kell messzire menni, takarítás után végig blattyog a sáros bakanccsal, gondolván hogy jól van majd a hülye úgyis megcsinálja. Számtalan ilyen van, mondjuk nálunk nincs.

2021. febr. 24. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!