Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vannak homofób, rasszist...

Miért vannak homofób, rasszista, antiszemita, nőgyűlölő emberek ?

Figyelt kérdés

Nekik ez miért jó, hogy gyűlölködhetnek egyes társadalmi csoportok ellen ? Ettől boldogabbak lesznek ?


Egyébként azt figyeltem meg, ezek kéz a kézben járnak, akikre egyik igaz a felsoroltakból, nagy valószínűséggel a másik 3 is igaz lesz rá.


Gyakorin is sok ilyen gyűlölködő van sajnos.



2021. márc. 20. 11:17
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
63%

#23

Kérdező!


Sajnos ez nem az a platform, ahol intelligens emberek, intelligens vitát tudnának lefolytatni.

Hiába mondogatod, hogy nem provokációnak szántad, mert ez az.

Elsősorban általánosítasz, másrészről hülyének tetteted magad, mint aki nem is ezen a Földön (vagy nem ebben az országban) él.

Sehol nincs ilyen szinten kinyalva a cigányok valaga, mégis olyanok amilyenek és most nem egy Mága Zoltánról beszélek, aki kivételként a szabályt erősíti.

Ha tisztában lennél a rasszizmus igazi fogalmával, akkor azzal is tisztában lennél, hogy minden rassz (pl. cigányok, zsidók) tudnak a legnagyobb rasszisták lenni. Egy igazi zsidó családba gójként akkor fogadnak be, ha több a pénzed mint nekik, egyébként konfrontáció nélkül esélytelen.

A cigányokról nem is beszélve. A zenész Lakatos dinasztiába nem cigányként nem nősülhetett be senki, ezt ismeretség által, közeli tapasztalatból mondom.

Az, hogy Kolompár Rómeó a putrisorról az árokban milyen nációt dönget, az senkit nem érdekel, de "nősülni" (az ő fogalmaik szerint)

csak cigánnyal lehet.

2021. márc. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 anonim ***** válasza:
2021. márc. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 A kérdező kommentje:
32: Ez nem én vagyok...
2021. márc. 20. 12:22
 34/62 A kérdező kommentje:
31: Az nem általalánosítás, hogy leírom, hogy léteznek gyűlölködő emberek.
2021. márc. 20. 12:23
 35/62 A kérdező kommentje:
Például már sok nőgyűlölőt is láttam itt ténykedni a Gyakorin Emberek kategóriában.
2021. márc. 20. 12:25
 36/62 anonim ***** válasza:
37%
Homofób, rasszista, antiszemita, nőgyűlölő ezek mind mások által gyártott cimkék. Ez kb. olyan mintha az kérdezném: miért vannak plovokáló trollok a gyakorin? Ha provokálnak mást boldogabbak lesznek?
2021. márc. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 A kérdező kommentje:

De kár volt kiírnom ezt a kérdéat, mert úgy tűnik erről nem lehet normális, kulturált diskurzust kezdeményezni.


Nem szidtam senkit. Pláne nem trágárkodtam itt, másokkal ellentétben.

2021. márc. 20. 12:29
 38/62 A kérdező kommentje:

Akinek a lelkébe gázoltam, sajnálom.


Ezzel nagyjából ki is fulladt az egész.

2021. márc. 20. 12:32
 39/62 anonim ***** válasza:
53%

#37

Mire számítottál, amikor megfogalmazódott benned a kérdés?

Vagy oltári buta és szemforgató vagy, vagy baromi naiv.

Egyébként ha megbántad a kérdést, módodban áll töröltetni!

2021. márc. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 anonim ***** válasza:
69%
Nem hallod ki a lényeget, hogy tulajdonképpen passzívan provokálod az embereket azzal hogy általánosítasz és összemosol dolgokat. Pont ugyanezt csinálják azok akiket kritizálsz.
2021. márc. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!