Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért imádom provokálni az...

Miért imádom provokálni az embereket?

Figyelt kérdés
Néha csak azért mondok egy ellentétes véleményt, hogy kiverjem a biztosítékot. Szeretem, ahogy bedühödnek az emberek és mindenáron próbálják megvédeni az igazukat. Sokszor polgárpukkasztást viszek véghez akár az interneten, akár IRL. Mi lehet ennek az oka? Nem szeretnék rajta változtatni, de érdekel a háttere.
2021. márc. 20. 11:57
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Ez nem egy új dolog egyébként. Gyerekkoromban is problémákba kerültem a provokációk miatt, majd az egyik osztálytársam szülője (c. kategória) halálosan megfenyegett, falhoz szorítva röhögtem a képébe. Na meg hasonló dolog történt számtalanszor.
2021. márc. 20. 11:58
 2/29 anonim ***** válasza:
56%
Azért mert a való életben elnyomásban éltél és most, hogy létrejött a számtalan virtuális felület, ahol arc és név nélkül (ennélfogva következmények nélkül) megtehetsz bármit, úgy érzed itt az esély, hogy visszaadj mindent amit kaptál.
2021. márc. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

2

Nekem is ez lenne az első gondolatom, de nagyon liberális családban nőttem fel, ahol szinte bármit megengedtek nekem. Természetesen az önálló véleményt is. Ez a provokációs dolog már nagyon fiatal koromban elkezdődött, távol a virtuális élettől.

2021. márc. 20. 12:05
 4/29 anonim ***** válasza:
42%

Valószínű azért, mert még nem vert el valaki borzalmas módon.

Kár rizikózni, mert az illető kap egy felfüggesztettet, te meg költhetsz min. 150 ezret egy másfél évig tartó fogkezelésre.

2021. márc. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

4

Ez is megtörtént párszor. Mondjuk azokkal az emberekkel már jóban vagyok.

2021. márc. 20. 12:07
 6/29 anonim ***** válasza:
te írtad ki a .uzis kérdést picit lejjebb :)
2021. márc. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

6

Melyiket? Belinkeled?

2021. márc. 20. 12:15
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Összeáll ez végül.

Otthon mindent megengedtek neked. Lementél az utcára, elmentél az iskolába és azt hitted majd ott is mindent szabad, utána jöttek a pofonok. Bár biztos volt egy két szerencsétlen akit te is tudtál terrorizálni. Így ment ez egy darabig, míg végül kialakult benned egy olyan mértékű frusztráltság amit csak úgy tudsz csillapítani, ha másokban is frusztráltságot okozol. Kialakult egyfajta érzéketlenség és szociopátia benned az emberek iránt, akikben mind az elnyomóidat látod.

Csak egy faék egyszerű kis társadalmi "áldozat" vagy. Ilyenekkel van tele az internet, ők kampányolnak mindenféle jogokért.

2021. márc. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

8

Ebben már lehet valami.

2021. márc. 20. 12:18
 10/29 anonim válasza:
Itt a nevelesben lett elszurva. Van egy ismerosom akinek a gyereke mikor kicsi volt allandoan nevettek rajta amikor az idosebbeknek jol megmondta a gyerek a magaet. Ikyenkor ugy viselkedtek vele nintha valami jot csinalt volna, nevettek rajta es meg buszken is meseltek mindenkinek milyen szokimondo a gyerecske a kora ellenere. A gyerek ilyenkor azt hiszi ez a jo, es az ilyen emberekbol valik a provokalo ember akinek nagyon sok gondja lesz az eletben.
2021. márc. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!