Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mivel magyarázható az ilyen...

Mivel magyarázható az ilyen viselkedés?

Figyelt kérdés

Sógoromról van szó, aki 22 éves. Barátnőmmel 3.éve ismerkedtünk meg, akkoriban egész jól ki lehetett jönni vele, beszélgettünk, van hasonló érdeklődési kör. De az elmúlt kb fél évben mintha kicserélték volna, nem segítőkész, bunkón beszél barátnőmmel, ha találkoznak,.akkor is az téma amiről ő szeretne beszélni.

Soha nem dolgozott még, anyja tartja el, barátnője sem.volt még tudomásom szerint. Viszont. Facebookon rendkívül aktív, sport, vegán, párkapcsolati témákban, ez utóbbit értem legkevésbé, hisz mint említettem, nem volt eddig senkije. Nagyon megváltozott, nagy lett az arca, nem értjük mire.

Kérdés: ez mitől alakulhat ki? Mi lehet a hátterében?

A kapcsolatunk leépült, semmi kedvem így találkozni vele.



2021. márc. 21. 00:59
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy senkinek tartja magát az alapján amit leírtál hogy nem dolgozik, nincs senkije stb, ezért azzal próbál kitűnni hogy olyanokba is tud hasznos tanácsot adni amibe nem jártas, építi a netes közösséget mert ebbe jó csak. Én nekem sincs párkapcsolatom mégis ezen az oldalon van 100%-ra értékelt válaszom párkapcsolati kategóriában, meg sajnos egy csomó törölt is mert nem bírom visszafogni magam ha felidegesít egy kommentelő, dolgozni dolgozok de ott is próbálok tökéletesnek tűnni, egyedül a család előtt nem mert ők ismernek. Sajnos ez egy megszokott emberi reakció. Talán majd észhez tér és megint jól kijöttök.
2021. márc. 21. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!