Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 26 évesen lánynak érzem...

26 évesen lánynak érzem magam, nem nőnek. Ismerős valakinek az érzés?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, megrekedtem 22 évesen. Akkor kezdtem el dolgozni, akkor váltam le a szülőkről. Azóta önállóan élek, eltartom magam, stb. De azóta az élet egyéb területein stagnálok.

Valahogy nem érzem magam igazán felnőttnek, nem érzem magam nőnek, inkább lánynak.

Más is van így ezzel?


2021. márc. 21. 16:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Kapunyitás?
2021. márc. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hm?
2021. márc. 21. 16:59
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem normális, gyakori ez, és a te érzésed még nem is durva. Én 45 éves vagyok, de kb max 30-35- nek érzem magam. Édesanyám 68, de azt mondja 55- nél megállt.:)
2021. márc. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Én is inkább lánynak érzem magam, pedig 30 éves vagyok, de nem néznek annyinak, de jó ez így.
2021. márc. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Metionin ***** válasza:
68%
Nekem is nehezebben jön nőként hivatkozni magamra mint lányként. 30 vagyok, 10 évvel fiatalabbnak nézek ki, 19 éves korom óta tartom el magam, szóval nem érzek semmi különbséget ilyen téren. Felnőttnek érzem magam de a "nő" az nekem olyan idegen ha magamra kell használni. Talán azért van ez, mert bizonyos tekintetben hamar felnőttként kellett viselkednem, miközben még bőven a "lány" kategória voltam, nem volt egy ilyen érezhető átváltás.
2021. márc. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%

Hol bujkálnak az ilyen lányok/nők? 😁 Fiatalnak érzik magukat és még önállóak is.

Én 37 vagyok, és egy másik bejegyzesemben srácnak neveztem magam, és leszoltak, hogy tuti ezért nem találok komoly kapcsolatra párt, mert srackent, és nem férfi ként tekintek magamra. 30-32nek néznek egyébként, sportolok és oda figyelek úgy az egeszsegemre, az etkezesemre...

Azt várja el a korosztalyom hogy kezdjek papasodni 🤣🤦

2021. márc. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
Én most vagyok 22 és lelkiekben gimnazistának érzem magam.
2021. márc. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Én válaszoltam a kérdésed alá pl, de azt írtad, hogy ez a korosztály éretlen hozzád.. :D döntsd el, mit akarsz. :D

#6

2021. márc. 21. 21:56
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, és mint később válaszoltam is pont a te irasodra, hogy sajnos én meg nem találkoztam ilyennel. Ez nem azt jelenti hogy nincs. Csak sajnos nem jutott nekem, de szívesen megismernélek. Sokan már ennyi értelmes mondatot nem képesek megfogalmazni. Hidd el.
2021. márc. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!