Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek az emberek hogy...

Szerintetek az emberek hogy reagálnak mit éreznek ha pl a villamoson meglátják hogy egy 20 éves lánynak iPhone 7plus vaj a kezében?

Figyelt kérdés

#érzés #lenézés #bámulas ...
2018. jan. 7. 10:43
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Az egy telefon. A lánynak van telefonja. Nem mindinki érez beteges kényszert az ítélkezésre.
2018. jan. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Maximum annyit ismerek fel belőle, hogy az egy iPhone, és arra gondolok, hogy másmilyen a töltője.
2018. jan. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
71%

Mi van? Nem tömegközlekedem, de mit számít az, hogy kinek milyen mobil van a kezében? Te hány éves vagy? Gondolom 15 körüli, azok vannak ilyen szinten agyilag.

Te mit érzel, amikor kinézel a busz ablakán és azt látod, hogy egy 30 éves nő a saját, nem alsó kategóriás autójában ül, miközben te a kis mobiloddal próbálsz valakinek tűnni?

2018. jan. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
87%
Csodálkoznék, hogy mit akar a vajjal.
2018. jan. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
70%
Nem szoktam felismerni a különféle telefonokat mások kezében. A sajátomat tudom, milyen, és ennyi, a többieké nem érdekel. Az sokkal jobban feltűnik, ha látom, hogy rajtam kívül más is könyvet (vagy esetleg eBookot) olvas. :-)
2018. jan. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Ránézek, látom, hogy telefonozik, tudomásul veszem és élem tovább az életem. Őszintén szólva nem is tudom megmondani ránézésre, hogy ez most ilyen vagy olyan iphone, és amúgy sincs semmi közöm ahhoz, hogy kinek milyen telefonja van.
2018. jan. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
69%

Annyi éve van már piacon az iPhone, és nálunk is veszik rendesen, már rég nem kellene akkor prezstízsértékű dolognak venni, főleg nem státuszszimbólumnak.


Aki keres annyit az röhögve megveszi, aki kényszeresen gazdagnak akar tűnni az majd megveszi hitelre meg részletre. Nem tudom melyik a torzabb: az hogy valakit ilyen külsőség befolyásolni képes és arra vágyik hogy jobb legyen az élete (?), vagy az aki azt hiszi hogy ha neki ilyen készüléke van attól ő több/jobb (?) ember lesz.


Mit reagál-érez ilyenkor az ember? Valószínűleg semmit. Bár az mindig vicces amikor a sok újgazdag gyerek iphone-okkal rohangál és nem nézi semmibe mert csak játszik rajta, más meg belül lélekben összeomlik ezt látva, mert ő epekedve vágyakozik az iphone okozta hamis népszerűség után de nem veheti meg az ára miatt.

2018. jan. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Konstatálják, hogy telefonozik.
2018. jan. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
87%

Na megint valaki,aki egy telefonból ítél.

(bár nem volt a kérdés,de erre utal)

Az egy műanyag elektronikai tömegcikk,semmi különleges nincs benne.

Teljes net(és egyéb) függőségeket okozó termék,amit a gyártók azért találtak ki,hogy a megvezethető buta népnek millió számra eladhassák szerte a világon.A hatalmas lapostévé is ilyen.

A gyártók tudják a primitív pr0li népek a külsőségekben szeretnek megmutatkozni,versenyezni,ezért árulják mindenféle akciókkal is,majd nem sokkal rá egy újabb modellt dobnak piacra,mert megy a verseny az emberek között,és úgy is megveszik.

A lányra visszatérve:

ha véletlenül észrevenném,abszolút nem érdekelne,mert semmit sem árul el egy ócska műanyag vacak.Egy embernek a tulajdonságait,életvitelét ezeregy más dolog határozza meg,nem pedig egy telefon.

Nekem van olyan ismerősöm,aki most vett részletre 250 ezres telefont,közben pedig egy elég nyers pr0ligyerek,otthon koszban élnek,rozsdás kerítés,autóroncsok a kertben,térdig érő gaz,a házban egy dohos kisszoba van fűtve,mert többre nem telik,még egy normális biciklije sincs neki.

Ezt csak azért írtam le,mert ennyire nem számítanak ezek a külsőségek,pl.autó se,mert nem lehet tudni mi van a háttérben.

2018. jan. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
55%

"biztos jól keresnek a szülei"


Én kb ennyit.

2018. jan. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!