Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehetne "alátenni" egy...

Hogyan lehetne "alátenni" egy lánynak, aki amellett, hogy kihasznált engem, utána még neki állt feljebb, s elvárta, hogy bocsánatot is kérjek?

Figyelt kérdés
Nem valami durva dologra gondolok, csak hogy érezze a törődést. :) Mondjuk úgy, el akarom érni, hogy egy kicsit neki is essen szarul ez az egész, mert most éli világát. Szerintem ő is jobban járna, ha rájönne, hogy nem habostorta az élet, nehogy túl későn érje ez a meglepetés.

2015. márc. 31. 11:54
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Jaj, hát te milyen egy egészséges lelkű, értelmes emberke vagy! Csupa önzetlenségből akarsz szemétkedni azzal a lánnyal, csak hogy később ne érje őt csalódás a habostorta élet miatt? Micsoda rendes srác az ilyen! Esetleg mielőtt őt megleckézteted, miért nem gondolkodsz el azon, hogy kihasználni csak azt lehet, aki ebben partner. Mindenki annyit enged meg magának a másik féllel szemben, amennyit az enged neki. Te hagytad magad kihasználni, de még most sem a saját károdból akarsz okulni, hanem a másikat hibáztatod. Annyi eszed bezzeg nincs, hogy egyedül találd ki a bosszú módját... mi van veled?
2015. márc. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Jaj, hát te biztos lány vagy.


Egyébként megpróbáltam továbblépni, de nem ment. Sajnos csak annyit tanultam az egészből, hogy már senkit sem engedek magamhoz közel. És úgy érzem, hogy addig nem nyugszik a lelkem, amíg egy kis bűntudatot nem okozok neki.

2015. márc. 31. 12:05
 3/10 A kérdező kommentje:
De akkor a gyilkost se ítéljük el, mert az áldozat hagyta magát megölni?
2015. márc. 31. 12:08
 4/10 anonim ***** válasza:
Milyen formában használt ki? Érzelmek, pénz? Milyen kapcsolat fűz(ött) hozzá, szerelmi, baráti? Hány évesek vagytok?
2015. márc. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
1. "Lány" vagyok.. de ember is, mint te még mielőtt megjegyeznéd. A pofont meg fogja kapni ahogy most te is megkaptad. Minden dolognak két oldala van. Amit tehetnél hogy elgondolkodsz hogy te hol rontottál.. hogy tudott kihasználni stb.. esetleg te is ártottál neki valamit.. ha most tanulsz nem fogod engedni hogy kihasználjanak. Ha most én elkezdenék bosszút állni az összes pasin ( képzeld a lányokat is ki szokták használni, jééé) akkor most nem boldog házasságban élnék a legragyogóbb társsal az oldalamon. Nem bosszút állni kell hisz az kicsinyes és igen.. gyerekes is. Ha anyagi kárt okozott feljelentheted. De hidd el.. azzal ütöd a legnagyobbat ha szépen fogalmazva szarsz a fejére és azt látja: jé, ez boldog nélkülem is. Nálam bevált. Mindig. Emelt fővel túllépni. A gyilkosos gondolatmeneted kicsit nem áll erre az esetre. Ha esetleg akaratod ellenére ( pisztolyt nyomott a fejedhez?) történt a dolog akkor szintén feljelentheted. De gondolom nem ez történt:) tanulj az esetből, jobban jársz. Majd ha jön akiért érdemes - hidd el, ledől az a fal amit magad köré emeltél. Amíg bisz-basz sérelmeken kicsinyes bosszút akarsz venni nem biztos hogy itt az idő😊 tudom, a kísértés nagy de nem mindig vezet jóra
2015. márc. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Baráti kapcsolat volt. Mindketten 21 évesek vagyunk.

Mondhatjuk, hogy érzelmi és valamiféleképp pénz formájában is kihasznált. (Ingyen dolgoztam neki, mert a barátomnak tartottam, és elnéztem neki és a pasijának egyet s mást, amiért neki nem kellett fizetnie)

De nem is ez zavar, hanem ahogy reagált rá. Még én voltam a hibás, hogy felemlegettem. Na meg előtte még hazudozott is nekem, amit szintén az orra alá dörgöltem, és ez sem tetszett neki.

Mint mondtam, csak annyit szeretnék, hogy egy kicsit érezze át, amit én, nem többet.

2015. márc. 31. 12:29
 7/10 anonim ***** válasza:
Pontosan mit tettek a pasijával? Miben segítettél neki?
2015. márc. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Pont az ellenkezőjét teszed annak amit kéne.


Ha már úgy érzed hogy kihasznált akkor tanulj az esetből és a jövőben ne engedd hogy ez megismétlődjön.


És mivel most szépen körbe falazod magad ezért majd az fogja meginni ennek az egésznek a levét aki nem tehet semmiről.

Mondjuk össze jössz egy csajjal és a csaj nem enged magához közel és feltételeket szab mert az előző pasija jól megszivatta. Akkor most miért neked kéne benyelni ezt az egészet mikor te nem tehetsz semmiről ?


Szóval most ezt csinálod másokkal.


Először is viselkedj felnőtt módjára és lásd be hogy a múltat már nem tudod megváltoztatni ezért le kell azt zárni. Ezen felül bontsd le a falakat és tárd ki a szíved az emberek előtt hogy lehessenek új kapcsolataid amiket nem mérgezel meg a múltban történtek miatt.

2015. márc. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Most az a bajod, hogy eddig még nem sikerült alátenned?
2015. márc. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Már meg is bántam, hogy kiírtam ezt a kérdést.

Próbálom meg fogadni, amit tanácsoltatok.

Az a durva, hogy én nem ellenezném, hogy még baráti viszony legyen köztünk, de azóta nem találkoztunk, és még csak nem is írt. Nagyjából el is felejtett. :/

2015. márc. 31. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!