Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mások irigysége személyed...

Mások irigysége személyed iránt mekkora károkat okozott az életedben?

Figyelt kérdés

2021. márc. 21. 22:32
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
Károkat? Imádom, hogy irigykednek rám az emberek, sokszor rá is teszek egy lapáttal, pl. luxusórákat és autókat bérlek. Szeretem őket provokálni. :)
2021. márc. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Rám senki sem irigykedik, nincs mire :D
2021. márc. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
Egyszer megpróbáltak megölni pedig nem provokáltam. Ezen kívül kiközösített vagyok mindenhol amerre járok. Azt mondják tökéletes vagyok gondolom ezért is nem mernek közelíteni felém az emberek. Mások felé egy ultra szerény énemet mutatom pedig azok szerint akik igazán ismernek valami isten szindrómám van :) Van valami hízelgő az irigységben, mondhatni igazán csak ez jelent jót az adott személyre nézve, de tudni kell, hogy kinek mennyire "adhatod ki magad" sajnos mert mint esetemben is, traumatikus következménye lehet.
2021. márc. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
12%
INTP vagyok. Nem érdekelnek mások érzelmei, csak intellektuális énjükkel tartok kapcsolatot, ami meg kevés embernek van.
2021. márc. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem érzem irigylésre méltónak a személyem, sem az életem, bár elégedett és boldog vagyok. Ennek ellenére van pár ember aki irigykedik rám, de az az ő bajuk. Semmilyen kárt nem okoztak nekem ezzel, csak magukat idegesítik. A páromat zavarja amikor megjegyzéseket tesznek az általuk képzelt vagyonunkra vagy sikerekre, én csak nevetek rajtuk. A legviccesebb, hogy olyanra irigyek, ami nem létezik.
2021. márc. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Semmilyen kárt nem okozott nekem, ez az irigy emberek szegénységi bizonyítványa, az ő kisebbségi komplexusukból fakadó rosszindulat, amiből én nem tudok építkezni.
2021. márc. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az állásomba került, hogy egy kolléganőm irigykedett a fizetésemre és a pozíciómra. Aztán a nagy céges spanját megkaptuk új csapatvezetőnek és 3 hónapon belül kirúgattak, a csávó első perctől kezdve úgy beszélt velem, mint a kutyával, irreális mennyiségű munkát rakott rám, egyértelmű volt az első perctől, hogy még akár tőlem szabadulni.


Hozzáteszem, hogy a lány, aki elintézte ezt nekem nem volt a munka hőse, a koronával őt is ki rakták, szóval azt hiszem egyik oldalon sem érdemes lenni. :D

2021. márc. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
15%
Még nem volt olyan, hogy kárt okozott volna, pedig voltak már rám irigyek.
2021. márc. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt eredményezte, hogy direkt elfordulok a zemberetől, attól is, aki esetleg szeretettel közeledne. Munkán kívül mindenből kivonom magamat, ami emberekkel kapcsolatos.
2021. márc. 22. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kárt még nem, ahhoz fiatal vagyok, ellenben motivál. Ha irigyek rám, akkor valamit jól csináltam.
2021. ápr. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!