Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is rosszul van attól...

Más is rosszul van attól mikor a másik napokig nem olvassa el az üzenetet?

Figyelt kérdés

Vagy csak én kapom fel a vizet ezen?

A hajam égnek áll mikor vakaki nem képpes elolvasni azt a rohadt üzenetet. Az egy dolog, mikor nincs ideje válaszolni, de hogy olvasni se..


2021. márc. 22. 13:27
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
53%
Szerencsere azt se tudom mi ez a mesenger.
2021. márc. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Kár ezt körbemagyárázni. Nem akarja elolvasni ,mert nem kíváncsi rád. Ennyi.
2022. júl. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
48%

Jajj lehet ezt csurni-csavarni.. A lenyeg, h az ilyen emberek egyszeruen nem akarnak kommunikalni..

Kerultem ilyen helyzetbe parszor, es abszolut bosszanto tud lenni.

Amikor irok valakinek, vagy kerdezek valami fontosat es 3 hete meg se nyitja az uzenetemet, de kozben kepeket posztol, meg hirek ala kommentel nap mint nap, akkor az mi??? Meg amikor elotte velem egy tarsasagban van es le nem teszi a telefonjat a kezebol…na erre aztan nincs magyarazat..Bunkosag az egesz.. anno, amikor nem volt internet es leveleket irtunk egymasnak, hat eskuszom az a varva vart level hamarabb megerkezett, minthogy ma valaki meltoztatik megnyitni a tized masodperc alatt atkuldott üzikéket…

2023. jan. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:

Ja es attol kulonosen rosszul vagyok, amikor sajat rokonom nem nezi meg, amit irtam neki, aztan varatlanul osszefutunk valahol es magyarazkodik…

23as voltam.

2023. jan. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!