Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem üt szét könnyeb...

Csak szerintem üt szét könnyebben egy magasabb pali egy alacsonyabbat ?

Figyelt kérdés
Pl egy 180 cm magasságú pali hamarabb szétver egy kis alacsony 170 cm alacsony csávót nem??

2021. márc. 22. 17:54
1 2 3
 11/26 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
87%
#9: ha olyan pontot (idegvégződést) találsz el, akkor ugyanúgy el fog ájulni egy 2 méteres ember is, mint egy 160 centis. A különbség annyi, hogy nagyobbat puffan. Attól, hogy valaki nagydarab és/vagy magas, még nem jelenti azt, hogy rezisztens lesz az ütésekre...
2021. márc. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

9-es Én a valóságban élőben láttam ilyet és benne vagyok a küzdősportokban.

Edző vagyok... 7-es

2021. márc. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
84%

Egyik cigány gyerek mindig azt mondogatta,hogy ő kiüt akárkit,csak állcsúcson kell vágnia gyorsan az illetőt.


Van ebben valami igazság? :D

2021. márc. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
84%

Van egy örök mondás:

Minél nagyobb darab valaki, annál nagyobbat borul. 😊

2021. márc. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
0%
11. Ezt tuti hogy neten olvastad. Egy kigyúrt minden téren erősebb. Sokkal komolyabb ütéseket ki bír mint egy átlag. Hiába adsz neki egy gyomrost, a hasa mindene edzettebb mint neked. Ugyanaz van a nagyon kövér embereknél is. Ott meg a zsír fogja fel az ütést. Egy vézna ember ráadásul általában nem is erős. Hatalmas fizikai erő kell ahhoz hogy valakit így ki üss még ha átlag ember akkor is, nem még ha edzett is. Hiába tudja hogy kell ütni ha nincs meg hozzá az erő. Az a baj hülyeséget írsz, most lehet ezt is elolvassa egy 17 éves, elhiszi aztán el bízza magát mikor nem kéne. És oda lesznek a fogai miattad. Hülyeséget ne állits kérlek. Én nem vagyok kigyúrt nem azért védem őket, de egy nagy darab embert nem fog le szedni egy vézna sose. Én jó indulatú ember vagyok, nem akarom hogy ezt itt valaki elhigyje.
2021. márc. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Hiába ver bárkit állon a cigány ha az ellenfél sokkal erősebb. Amúgy sem fogja azt megvárni egy erős ember.
2021. márc. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Ennek annyi eredménye lenne hogy agyon verik az illetőt. Csak felmérgeli az ellenfelet aki sokkal erősebb.
2021. márc. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

#15:

Hát már ne hari, de ha valami hülyegyerek egy fórumkomment alapján megy neki egy nagyobb darab valakinek, és nem az lesz az eredmény, amit ő elvárt volna, az magára vessen. Ne az legyen már a hibás, aki leírja a saját véleményét valahova. Tudod, attól, hogy a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye. 😊 Ja, és a te "okosságodra": az ember fejre/arcra NEM tudja kigyúrni magát. Lehetsz egy behemót 1 tonnás zsírtömeg, ha a fejedre kapsz valamit, cseszheted a "zsírodat". 😊

2021. márc. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
0%
18. Ezt te se hiszed el. Nagyon nevetek. Xd
2021. márc. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Gyorsaság,tudás,bátorság,jó reflexek többet jóval számítanak mint a fizikai erő és hogy ki milyen magas. Persze, ha a nagydarab ember is jártas küzdősportokban akkor, már más a szitu. A nagy kigyúrt emberek szoktak a legjobban melepődni amikor betont fog az arcuk.
2021. márc. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!