Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem üt szét könnyeb...

Csak szerintem üt szét könnyebben egy magasabb pali egy alacsonyabbat ?

Figyelt kérdés
Pl egy 180 cm magasságú pali hamarabb szétver egy kis alacsony 170 cm alacsony csávót nem??

2021. márc. 22. 17:54
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
20. Akkor ezt majd próbáld már meg a valóságban is, ne csak elméletben. Aztán majd írj hogy mi történt, részletesen. Sőt kérj meg valakit vegye fel. Ja és még annyi, fogorvoshoz kérj időpontot. Xd
2021. márc. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
27%
Barkit leverek.
2021. márc. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
66%

Olyan szánalmas duma az, hogy a kigyúrt ember erősebb, mint a vézna... :)


Igen, egy bizonyos erőpróbán hatékonyabb (nem erősebb!), az pedig a súlyemelés. Olyan súlyok emelgetése, amiknek a fogásuk kényelmes. Ellentétben egy fizikai munkás (pl. rakodómunkás) állóképességben lehet, hogy simán lepipálja a kigyúrtat, mert 1, a munkás 8-10-12 órában csinálja, amit csinál, szemben az 1 órás gyúrással 2, az, hogy valaki mennyire izmos/sovány/kövér, legfőképp táplálkozás kérdése 3, mindenki tudja, akinek több az IQ-ja, mint a fülei száma, hogy a gyúrás LÁTSZATRA megy, nem erőnlétre - egy testépítő versenyen senki sem kíváncsi arra, hány kilóval nyomsz fekve, csak arra, hogyan nézel ki.


Különben is igaza van annak, aki azt írja, hogy arcra nem tudsz gyúrni. Ha ott jókor, jó helyen kapsz be ütést, hiába vagy erősebb, mint a másik, el fogsz szédülni. Legfeljebb egy boxolónak lehet előnye bárkivel szemben, mert ő már megszokta, hogy ütik, az idegvégződései máshogy reagálnak.


Régebben én is túl akartam misztifikálni, hogy a nagydarabok milyen erősek, aztán rá kellett jönnöm, hogy vékony, szálkás emberként akármelyiket körbeugrálom, mire pislog egyet...

2021. márc. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
26%
Az számít, hogy kinek nagyobb a farka.
2021. márc. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Aki harcedzettebb, az kerekedik felül egy ilyen párharcban. A magasabbnak veszélyesen messzire elérnek a végtagjai, de az alacsonyabb pedig fürgébb, mozgékonyabb - és energikusabb is LEHET.
2021. márc. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
#24 nah sok kis farkú lepontozott.
2021. márc. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!