Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A magyarok miért ennyire...

A magyarok miért ennyire elutasítóak a melegekkel szemben?

Figyelt kérdés

Az EU-ban a magyarokat zavarja a legjobban, ha egy munkatársukról kiderül, hogy homoszexuális, 10-ből 7 magyart zavar, ha két férfi megfogja egymás kezét, stb.


A magyarok 55 százaléka nem fogadja el, hogy semmi rossz nincs az azonos neműek szexuális kapcsolatában, ebben az EU-s átlag 24 százalék. Az azonos neműek házasságát a magyarok 61 százaléka utasítja el, az EU-s átlag itt 26 százalék.

Magyarország jóval az EU-s átlag alatt, a mezőny utolsó 4-5 helyén áll az azonos neműekkel kapcsolatos kérdések megítélésében.



2021. márc. 22. 23:04
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
86%

Hát például engem nem érdekel, mindenki azt csinál amit akar.

Majd ha a saját problémáimat/hibáimat megtudom változtatni akkor talán esetleg bele szólok ilyenbe is.

2021. márc. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
77%
Mert egy iszonyatosan elmaradott, régies gondolkodásmód jellemző sok emberre. és ez tényleg nagyon szomorú...
2021. márc. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
20%

Mert nem tartják meg maguknak a négy fal között és a nyilvános büszkeségükkel (nincs mire) rossz példát mutatnak a fiataloknak.


Nekem nincs bajom a melegekkel, kollégám is volt ilyen, jópofa volt és érdekes, de nem szeretném, ha a gyerekem előtt csókolózna, mert ne ezt lássa a kölyök, ez magánügyük kellene, hogy legyen zárt ajtók mögött és ha diszkréten kezelnék, akkor szerintem kevesebb rossz tapasztalatban lenne részük.

2021. márc. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
44%

Mi a házasság? Úgy őszintén? Miért akar egy meleg pár házasságban élni? Miért nem jó az élettársi kapcsolat? Mi a különbség?


Érdekel. De úgy is le leszek pontozva, pedig ez segít megérteni a féltett kérdést is.

2021. márc. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
69%
Mert ahogy a testvérem idézzem (aki Amerikában él) olyanok a magyarok mint az ősemberek.
2021. márc. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
20%
Mert ez sokak szemében olyan, mint valami fétis. Nem baj az, ha vki pl. a női cipők talpát szereti nyalogatni, csak ne nyilvános helyen tegye, ennyi!
2021. márc. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
19%
Mert a magyarok eléggé vallásos nép és Isten nem két Ádámot teremtett egymásnak..
2021. márc. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 mantis religiosa ***** válasza:
36%
A #3 és a #7 válasz mellé, még annyit. Sok közülük ezt valamiféle fegyvernek tekinti és visszaél ezzel. Ha elbocsájtás van és rájuk kerül a sor, az biztos azért van, mert ők homoszexuálisak. De ez minden negatív élethelyzetre igaz. Addig akarják az egyenlő bánásmódot amíg abból előnyük származik.
2021. márc. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
73%
Nyugodj meg, a kövérekkel szemben is elutasítóak! Valaki a kaját szereti, valaki meg egy másik fszt, ez van!
2021. márc. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
88%
Mert Magyarországon sokan küzdenek értelmi fogyatékossággal és elmaradottsággal. 10-ből kb 8 olyan férfivel találkoztam már, aki amint meghallotta, hogy leszbikus vagyok, az volt az első kérdése, hogy "akkor bevesztek a csajoddal harmadiknak?" Mit is várunk ilyen mentalitású emberektől?
2021. márc. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!