Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Másoknal is ilyen elutasítóak...

Másoknal is ilyen elutasítóak a szüleik?

Figyelt kérdés

Sosem voltam egy átlagos gyerek, de mindig bármit is szerettem anya utálta és leszólta. Régebben nagyon ment nállam ez az "emo" stílus. Azt még valamennyire meg is értem, hogy nem tetszett neki, de sosem tudtam vele normálisan beszélni eről és az érdeklődési körömröm. Ettől persze mégjobban magamba fordultam és jobban csináltam ezeket. Mikor átkerültem másik suliba megszűnt ez a rajongásom. De mivel nem volt hobbim és valami amit kedvelnek ezért nagyon rosszul voltam. Idővel megismerekedtem az animékkel. Őszintén, kicsit istenítettem ezt a kultúrát, ugyanis úgy gondoltam erre az egészre, hogy megmentett és kihúzott a "sötétségből". Olyankor már nem igazán osztottam meg anyuval, hogy mi érdekel, de még is elmondtam és hát...nagyon nem tetszett neki, hogy ezeket nézem. Ez miatt végleg úgy éreztem, hogy sehogy se vagyok jó. Igazából ennek már több éve..azóta se változott semmi. Még mindig anime rajongó vagyok, de a "magán életemről" utálok neki beszélni..nem is szoktam csak ha nagyon muszály, de annyira mindegy mert úgy se tetszik neki.

Volt valaki hasonló helyzetbe?

16/l



2017. jún. 26. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen az én szuleim is ilyenek. Szinten animes vagyok de baromsagnak tartottak. De en mar beletorodtem. Ezerszer kozeledtem fele de tudom hogy felesleges mert nem tud engem ugy szeretni ahogy , es ezt o el is mondta. Ugyhogy megprobalom mashol betolteni ezt az urt pl a baratom erezteti velem h szeret meg van egy vezetom is pl a pszichologusom meg nehany baratom is. Probakok kiszakadni ebbol a kornyezetbol . 16/L
2017. jún. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt olyan hobbim, amit anyu hülyeségnek tartott, de attól még mindig tudtunk beszélgetni és mindig érdekelte, hogy mi van velem. Szóval ez nem normális hozzáállás a részéről.
2017. jún. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én már 24 éves vagyok. Az én szüleim valamelyest ilyenek csak, mint a tieid, talán egy fokkal kevésbé. Én nem vagyok se mangás, se emós, de anyukám nem szerette, hogy rocker módon szeretek öltözködni, nem is engedte, úgy érzem, sose volt stílusom, olyan cuccokban jártam, amiket ő helyeselt. A hobbijaimat támogatta, de volt, amit hülyeségnek tartott. Szerettem írni, és állandóan azzal jöttek, hogy csináljak valami értelmeset is. (Félig igazuk volt, mert az jogos, hogy sportolhattam is volna.) Mindig azt gondolták, hogy csak butaságokat írogatok, biztos ostoba kis történeteket, meg mikor kezdek már el felnőttes dolgokkal foglalkozni. Mikor publikáltam az első verseimet, visszavettek az arcukból, és azóta tök büszkék a dologra, mindenkinek mesélik, hogy itt meg ott jelentem meg. A szülők valószínűleg jót akarnak, csak nem látják át mindig a dolgokat. Én is kevés dolgot tudtam megbeszélni anyával, mert mindenről határozott véleménye van. Van, amit szívesen elmesélnék neki, de már nem teszem.
2017. jún. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Katona Dius ***** válasza:

Ismerős a helyzet. Én ezt úgy oldottam meg, hogy faterral leültem megnézni a YuYuHakushot, onnan nem szólt be, mert megtetszett neki :D

Anyám meg... Hát nála nem jött be a dolog. Mondtam neki, hogy ha nem tetszik neki ez van, nekem tetszik hát nézem. Azóta nem cseszeget miatta :)

2017. jún. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nálunk anyáékat nem nagyon érdekli mit csinálok, én meg nem osztom meg velük feltétlen. Kicsit ilyen magunkba burkolózott család vagyunk. De tudnak róla, és bár nem nézik jó szemmel de nem szólnak bele. Apa az aki egy kicsit mindent leszól hogy ez vagy az miért nem fog működni. De a stílusomat már nehezebben viselik mert általában több éves dolgokat hordok amik már teljesen szét vannak menve.

17/f

2017. jún. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!