Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nyitnak az emberek...

Miért nyitnak az emberek önbizalom és szeretethiányos emberek felé, ha ezt követően elutasítóak velük szemben? Élvezik ha játszadozhatnak valakivel és csalódást okoznak nekik?

Figyelt kérdés

2018. szept. 3. 14:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Mert azt hiszik, hogy tudják kezelni a szeretet és önbizalomhiányt, hogy ők majd tudnak rajta változtatni és majd ők segítenek és pátyolgatják. Aztán hamar elfáradnak és megunják.
2018. szept. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem kb senki sem nyit azzal a konkrét szándékkal, hogy majd jól átveri és játszadozik egz ilyen emberrel. Sokkal inkább arról lehet szó, hogy rövid időn belül kiderül, hogy mégsem tudja elviselni azt a mértékű tömény negativitást/önsajnálatot/panaszáradatot amit egy ilyen típustól kap, így inkább kihátrál a barátságból, mielőtt teljesen lehúzzák. A könyezetemben sok példát láttam már erre.
2018. szept. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
42%
Már ne is haragudjál, ha neked ilyen problémád van, akkor köszönd meg hogy valaki rád nyitotta az ajtót és fejezd be az önsajnálatot amivel a továbbiakban is bombázod azt, azokat akik kíváncsiak rád. Nem lehet úgy létezni valakivel, hogy topog annak ellenére is a kakiban, hogy valaki a trágyába mellé áll.
2018. szept. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%

Akkor nem jó helyen keresgélsz, mindenkinek megvan a maga baja, problémája, megvannak a kialakult kapcsolatok, felépített életek, nem biztos, hogy te ebbe beleférsz. Ezt meg tudomásul kell venni és nem kell olyan kocsi

után futni ami nem vesz fel. Én a magam részéről pl. soha nem vártam el idegen emberektől, hogy szeressenek, nem kell engem, nem kell velem, belátónak kell lenni és kész.

2018. szept. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%

Jesszus. Attól, hogy ismerkedem valakivel, még nem tudom megjósolni az első pillantástól, hogy milyen jövője lesz a kapcsolatnak. Az ismerkedés nem így működik. Az ismerkedés elején nem kell beleélnem magam semmibe, egyszerűen csak ismerkedek, utána válik el, hogy mennyire mélyül a kapcsolat köztünk, közelebbről megismerjük egymást, utána döntünk bármiről is hosszútávon.

Tehát nem értem, hogy miért veszed életreszoló ígéretnek azt, hogy valaki egyszerűen csak ismerkedik veled, szóba áll veled, nyít feléd. Az ilyesmit nem kellene komolyan venni. Eléggé elvagy szállva.

Arról meg nem tehetnek ezek az emberek, hogy önbizalomhiányos vagy. Bár amúgy sincs a homlokodra írva, ha ezenmúlna, hogy elkerüljem az ilyen embereket, akkor én elkerülném őket szívesen, csak sajnos első látásra nem tudhatom senkiről, hogy ilyen önbizalomhiány gondjai vannak.........

2018. szept. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ha nem férek bele az életébe akkor minek nyitott felém és miért hitegetett?
2018. szept. 3. 15:43
 7/14 A kérdező kommentje:

#5

Nyilván történtek olyan dolgok az ismerkedés során amiből reménykedni kezdtem baráti vagy párkapcsolati kapcsolatban.

2018. szept. 3. 15:45
 8/14 anonim ***** válasza:
83%
# 6: Meggondolta magát, hát van ez így. Ismerkedünk és kiderül te nem az vagy, hol van itt a probléma ?
2018. szept. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
46%

#6 Akkor most az a bajod, hogy hitegetett vagy az, hogy nyitott feléd? Zokon veszed azt, hogy valaki szóba állt veled, megakart ismerni?


Nem tudom, hogy te mit ítélsz hitegetésnek, de a sima ismerkedés még nem számít annak. Hitegetés, ha valaki közel kerül hozzám, szerelmet vall, meg “örökké együtt leszünk” szövegeket tol.

2018. szept. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Ez két külön kérdés, és nekem csak az elsőre van válaszom: idegesítőek. (Ahhoz hasonlóan, mint amikor valaki nagyon hülye és nem lehet velem megértetni valami egyszerű dolgot, illetve ha valakinek volt olyan időszaka akkor a saját akkori szánalmasságára is emlékeztethetik, ami szintén zavaró.)
2018. szept. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!