Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket is más, bizonyos...

Titeket is más, bizonyos szempontból jobb emberré tesznek a filmek, sorozatok?

Figyelt kérdés

Rám inkább a sorozatok vannak nagyobb hatással, már miközben nézem elő szokott jönni ez az érzés. Nehezen megfogható, de mintha ilyenkor "felébrednék", más szemmel látom a világot. De ez nem tart örökké, van amelyik hosszabb ideig, de a legtöbb 1-2 hónapon belül elmúlik és visszaáll a gondolkodásmódom az "eredetire".

Egyébként hasonlókat érzek a zenékkel kapcsolatban is néha, azoknál inkább úgy van, ha találok valami nagyon jó zenét, azt 1-2 hétig szoktam hallgatni naponta párszor, utána megunom. A zenéknél miután már nem hallgatom napi szinten, úgy szinte rögtön elmúlik ez a fura érzés.

Nektek van ilyesmi élményetek?



2021. márc. 23. 08:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Furcsa, de énis így érzek néha egy-egy filmnél vagy sorozatnál. Mintha utána más szemmel néznék a világra, de egy idő után elmúlik.
2021. márc. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Igen. Mivel kizárólag angolul nézek mindent, ezért fejlődik a nyelvtudásom, és így jobb ember leszek.
2021. márc. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ez van, minél több sorozatot nézek, úgy érzem egyre jobb emberismerő leszek, egyre empatikusabb és megértőbb leszek. Mondjuk nem mindegy milyen sorozatot néz az ember, én főleg melodrámáknák szoktam a pozitív hatásait érezni.
2021. márc. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A komolyabb hangvételű filmek szinte mindig ilyenek nálam. Főleg a psychothrillerek. Képesek vagyunk ellesni, beleélni magunkat a szereplők helyzetébe, ezért alakul ki egyfajta személyiségfejlődés egyes filmek, sorozatok nézése közben/után.
2021. márc. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!