Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy szélhámos ember is lehet...

Egy szélhámos ember is lehet fair egy bizonyos szempontból?

Figyelt kérdés
Arról van szó,hogy gyakran lódítok ha a szituáció úgy kívánja,tehát előfordul hogy becsapok embereket,de ha velem csinálják meg ezt,akkor sincs semmi,nem csinálok belőle nagy ügyet,egyszerűen csak odébbállok és kész. Tehát én is hazudok,de nekem is lehet hazudni mert nincs következménye,nem csinálok belőle nagy ügyet. Ezt azért tartom fontosnak megemlíteni,mert vannak emberek akik nagyon fel tudnak háborodni ha igazságtalanság éri őket,de mivel én tudom magamról hogy ugyan ezt megcsinálom,ezért a másiknak is elnézem/megengedem. Ez fair vagy sem?
2017. aug. 23. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A kettő nem oldja fel egymást. Mintha a papír két oldalára festenél kékkel és sárgával abban a reményben, hogy az eredmény majd zöld lesz.

Ha becsapsz valakit, akkor nem vagy fair. Ha pedig hagyod, hogy téged becsapjanak, akkor még balek is vagy. Innentől az életed egy játszmává válik, ahol arra törekszel, hogy több hasznod legyen mások becsapásából, mint amennyi károd a téged ért igazságtalanságokból. Ez pedig nem egyenes játék.

2017. aug. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kutyából azért nem lesz szalonna,bár az ilyen férgeket sosem tudtam megérteni...
2017. aug. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ki mint vet, úgy arat...
2017. aug. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az irasodbol azt lehet leszurni, hogy valojaban megsem kezeled olyan lazan a hazugsagokat.
2017. aug. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!