Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A mai világban a férfiaknak...

A mai világban a férfiaknak is ki kell venniük a részüket a háztartásban. Hogy veszitek észre, ez mennyire valósul meg?

Figyelt kérdés

2021. márc. 23. 13:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
70%

Ez valami kötelesség? Törvénybe iktatták? Vagy te fogod megmondani, hogy másoknak mit kell bevállalniuk?


Én úgy tudtam a felek egymással leegyeztetik hogyan szervezzék meg a házimunkát..

2021. márc. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
28%
Nem kell kivenni a részem a házimunkára. Erre találták ki a bejárónőt.
2021. márc. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
14%
házimunkában*
2021. márc. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
56%

Sehogy. Semmit sem segítenek,csak az ágyban döglés tévézés az megy.

Persze tisztelet a kivételnek...

2021. márc. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Én főzök, takarítok, vasalok..

Ő füvet nyír, havat lapátol, kertészkedik, fát vág..

Együtt bevásárlunk.

Szerintem ez így oké, nem érzem, hogy minden rámszakadna, egyébként nem ritka, hogy hètvégén a férjem főz, mert szereti csinálni, olyankor mosogat is.

2021. márc. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan szempontból nehéz, hogy én olyan családban nőttem fel, ahol ez teljesen megvalósult. Az apám is főzött, takarított, nekem ez a természetes. Na, képzelhetitek, mennyire könnyű olyan pasit találni, aki hasonlóan látja.. Az exem pl úgy tudta előadni, hogy felporszívózott (egy hónapban 1x), mint aki azt várja, hogy szobrot állítanak neki ezért. Úgyhogy sajnos a többségnek még egyáltalán nem természetes ez. Holott a legtöbb családban már a nő is éppúgy teljes munkaidőben dolgozik, mint a férfi.
2021. márc. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is megbeszélés kérdése. Amíg mindketten dolgoztunk, mindketten kivettük a részünket itthon. Mivel most én nem dolgozok, így én csinálok itthon mindent. (Én vagyok a nő)
2021. márc. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Már apámnak is természetes dolog volt gyerekkoromban is, hogy kivette a részét a házimunkából. Öcsémmel ebben nőttünk fel, így neki is már ez lett a természetes felnőtt korára, gond nélkül ellátja magát. (én is, csak én nem férfi vagyok, a kérdés meg róluk szól)
2021. márc. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
57%

Nálunk is van takarítónő.

Ő takarít, viszi mosodába a ruhát.


A kerti és általános karbantartói feladatokra vettünk fel karbantartót.


A mosogatnivalót meg felváltva tesszük a mosogatógépbe.

2021. márc. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy ti megegyeztek.

Nálunk a párom szerel és karban tartja az autót. Ezen felül ő mossa el az edényeket, mossa a ruhákat.

Én pedig takarítok, rendet tartok és kiosztom neki a munkát (elromlik a csap stb.).

Főzni mindketten szeretünk, így azt mindketten szoktunk. Mindig magunkra, de úgy hogyha a másik kér ne legyen baj. Bevásárlást is ketten intézzük.

2021. márc. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!