Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért jó más lelkébe taposni?

Miért jó más lelkébe taposni?

Figyelt kérdés
Miért lesz jobb attól egy adott embernek ha tudja hogy nincs jó állapotban és még azért is hozzá fűz egy negatív gondolatot?
2021. márc. 23. 19:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Vannak ilyen típusú emberek, ennyi. Kerülni kell őket.
2021. márc. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
10%
Szociopata vagyok enyhe szadista jellemvonással, így engem ez éltet. Logikus magyarázatot nem tudok és nem is kell felhoznom.
2021. márc. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Fél, hogy mások jobbak lesznek nála így úgy amúgy ezért el akarja venni mások önbizalmát.
2021. márc. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha mások is hasonló fájdalmat élnek át mint ő, akkor kevésbé érzi egyedül magát. Illetve úgy érzi hogy elrontott valamit az életben amiért rossz érzései vannak. Viszont ha mások is így éreznek, az megkönnybbülést ad, mert ha másoknak is rossz nem csak neki, akkor nem csak Ő hibázott.
2021. márc. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

3

Ez nem igaz. Csak az olyan embereket bántom, akik gyengébbek nálam. A jobbaktól mindig tanulok.

2021. márc. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%

Kérdező, sajnos sok beteg, magát kiélő ember van itt az oldalon, akinek orgazmusa van, ha lealáz, eltipor a sárga földig.


Én nem ilyen vagyok, sok boldogságot kívánok neked, legyen szép napod ! :) :)

2021. márc. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
"Ez nem igaz. Csak az olyan embereket bántom, akik gyengébbek nálam. A jobbaktól mindig tanulok." Nagyon szarul próbálod mímelni a szociopatát, de mindegy...
2021. márc. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

7

Ez valamennyire megnyugtató számomra.

2021. márc. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem jó. Egy alkoholista vagy kábítószeres sem azért fogyaszt mert jó neki. Kapaszkodónak hiszi ezeket a dolgokat amik elviselhetõvé teszik az életet ideig óráig. Ezért esnek vissza. Ez amit te mondasz nagyon hasonló kapaszkodó vagy pótcselekvés nevezd ahogy akarod de egy orgazmus sem tart örökké.
2021. márc. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#6 Köszönöm,viszont kívánom!
2021. márc. 23. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!