Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy akármilyen...

Miért van az, hogy akármilyen állásom van, én "legszívesebben mindig máshol lennék"?

Figyelt kérdés

Melóztam már irodában, elkezdtem unatkozni, filmeket néztem az irodai gépen, párszor elkéstem, kirúgtak. Volt egy országban cirkálós amolyan elektronikai javítós munkám is, eleinte szerettem csinálni, mindenhova kocsival hoztak-vittek, de 3 hónapon belül kirúgtak mert ott is látták rajtam hogy elunom magam állandóan. Voltam rendszergazda is majdnem 1 évig, igazából fél év múlva untatott az a dolog is. Miért van az, hogy bármilyen munkát is kapok, hogy egy idő után unalmasnak és monotonnak találom, akármi is legyen az?

27/F



2021. márc. 24. 05:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért ne hasonlítsuk már össze a párkapcsolatot a munkával!

Én ugy gondolom, a legszeretettebb hobbit is meg lehet unni napi 8-12 órában, ha a szaros megélhetésért, muszájból is csinálni kell.

A legrosszabb beosztottnak lenni. Még ha az ember vállalkozik és magának hajt, az más, az motiválo lehet, nem úgy, mint mikor egy nyikhaj főnök kedvére kell hajbókolni a nagy semmiért. Jók lehetnek még az olyan munkák, ahol időről időre vissza lehet lépni a mókuskerékből. Pl szinész, énekes.

2021. máj. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenek emberek lesznek előbb-utóbb vállalkozók, hogy azt csinálhassák, ami igazán motiválja őket.
2021. máj. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!