Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt életed legkínosabb,...

Mi volt életed legkínosabb, leggázabb élménye ?

Figyelt kérdés

2021. márc. 24. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Amikor részegen a szaros hugyos lutyaól előtt fetrengtem imádkozva.
2021. márc. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer egy sráccal ilyen összejovo félben voltunk és elhivott hogy menjek vele meg a barátaival egy hetvegi házhoz kikapcsolódni 3 napra. Nem ismertem a haverjait, de mentem mert úgy gondoltam és ő is azt mondta milyen vagány lenne 3 nap együtt. Előtte nála aludtam mielőtt indultunk, látott a családja. Mikor oda értünk egyedül hagyott, a haverjai al volt szinte egész végig. A haverjai szinte egy szót se szóltak hozzám. Hazamennj nem tudtam mert nem volt ki utánam jöjjön. 3 napig levegőnek voltam nézve (mikor próbáltam közeledni valakihez ott hagyott, levegőnek nézett, stb). Mondanom se kell mennyire gáz és hosszú 3 nap volt. Mikor haza jöttünk a srác úgy tett mintha semmi rosszat nem csinált vol a.
2021. márc. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy bűn-ronda nő ágyában ébredni egy szerelmi bánat miatti italozás után.
2021. márc. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fú, hát van annyi, hogy ha akarnék sem tudnék választani...
2022. márc. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!