Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Számodra melyik a fontosabb ?...

Számodra melyik a fontosabb ? Szeretni, vagy szeretve lenni ?

Figyelt kérdés

2021. márc. 24. 14:14
A kérdező szavazást indított:
Szeretni.
Szeretve lenni.
Mindkettő hasonlóan fontos.
Egyik se fontos.
41 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő. Vagyis egyik sem ér semmit a másik nélkül. Ha valaki szeret de én nem tudom viszonozni, akkor iszonyú bűntudatom van, ha pedig én szeretek valakit aki nem szeret viszont, annál rosszabb érzés nincs.
2021. márc. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az első mindent elmondott.
2021. márc. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
29%
Mivel a szeretve lenni az mindig megadatik, így a szeretni valakit az sokkal fontosabb nekem.
2021. márc. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
Nekem az lenne a fontosabb, hogy szeressenek, mert én nagyon mélyen szeretek másokat. Mindig én szeretek jobban, családi kapcsolatokban is. Egyszer kipróbálnám, milyen az, ha engem szeretnek nagyon.
2021. márc. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
67%
Egyetértek az első válaszolóval, az egyik nem ér semmit a másik nélkül. Nekem személy szerint egyik se fontos, de ez már egyéni hozzáállás kérdése.
2021. márc. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!