Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik a fontosabb számodra,...

Melyik a fontosabb számodra, a szerelem vagy a barátság?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is pls.
2014. júl. 8. 21:31
 1/10 anonim válasza:
mindkettő nagyon fontos nekem, de ha muszáj választani, én a szerelem felé hajlok. 14/L
2014. júl. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyértelműen barátság. A szerelem egy nagy illúzió, ami belerondít az életbe.
2014. júl. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A kettő megfér egymás mellett. 28n
2014. júl. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerelem. Bár nem biztos hogy mindketten ugyanazt értjük alatta (fenének kellenek lángoló érzelmek részemről, elég a takarékláng a hétköznapokra).


30F

2014. júl. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hülyeség ez a kérdés, mert mind a kettő lehet egy illúzió, egy nagy kamu ami akár egyetlen nap alatt is megszakadhat, nem számít meddig tartott az előtt. Az a fontosabb amelyik épp megvan az ember pillanatnyi életében. A szerelmek is meg a barátok is jönnek, mennek... Kár nagyon ragaszkodni egy olyan dologhoz aminek szinte mindig rossz a vége.
2014. júl. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Utálom ezt a kérdést ><

Aki szeret nem kéri h válassz a 2 közül...

Ha szerelmes az ember akkor azt írja h a szerelem, ha még nem akkor azt h a barátság.

Nkm a jelenlegi barátom, a legjobbhaverom is egyben :)

17/lány :3

2014. júl. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Barátság. A szerelem gőzöm sincs milyen, nem tapasztaltam még hasonlót se (és elnézve a szerelmeseket, hiányzik a fenének). 32/N
2014. júl. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kb. ez olyan kérdés, hogy "melyik a fontosabb, hogy egyél vagy hogy igyál?" Ha éppen van mit innod, akkor a kaja kell, ha van kaja, innod kell... Ha egyik sincs, mindkettő kell, de az a legjobb, ha mindkettő van, és megférnek egymás mellett. Ezért összességében a kérdés értelmetlen.


Ha kialakul egy kapcsolat, természetesen a párok egymás nyakában vannak egy ideig, de igazából normális esetben az ember nem hanyagolja el a barátait, és a barátok is megértőbbek a szerelmesekkel kapcsolatban. Mint írták előttem, a kettő nagyon jól megférhet egymás mellett, és az a jó, ha mindkettő van. Nekem, ha nem lenne egy barátom sem, ugyanúgy hiányozna a baráti társaság, és ez független a szerelemtől...


Az a kérdés még értelmetlenebb, hogy ha választanom kéne?... Ha a szerelmem ilyen kérdést tenne fel, az nem lenne igazi szerelem, ha egy barátom, akkor az pedig nem lenne igazi barátság.

2014. júl. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
:]
2014. júl. 9. 08:14
 10/10 anonim ***** válasza:

barátság


26f

2014. júl. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!