Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A jehova tanúi tényleg benyeli...

A jehova tanúi tényleg benyelik az embert?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm csatlakozott hozzájuk, minden kontaktot megszakított velem és a többi barátjával. Nincs semmi esély visszaszerezni? ez a jehivákra jellemző vagy az ő "jelleme"?

2021. márc. 24. 16:02
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
87%

Egyik ismerősömnek az apja még a házát is ráiratta a jehovákra. Az ismerősömnek semmi nem maradt miután az apja meghalt. Még a temetést sem ő intézhette, mert a szektának arra is vannak módszereik.


A jehovákra is jellemző, plusz a gyenge jellemű buta emberekre. Normálisakkal ezt nem csinálják meg.

2021. márc. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 A kérdező kommentje:
akkor nincs mit tenni? :S
2021. márc. 24. 16:13
 3/54 anonim ***** válasza:
97%

Ezt az egészet a jehova tanúit, hit gyülekezeteket már rég be kellett volna tiltani a p...ba. Én is jártam hit gyülibe majdnem megbolondultam miattuk olyan f..ágokat csináltak.

Próbáld azért lebeszélni,mert elég veszélyes dolgok mennek ott.

2021. márc. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 A kérdező kommentje:

3-as: mi történt? miket csináltak?

komolyan aggódom... elérni sajnos nem tudom, nem reagál

2021. márc. 24. 16:17
 5/54 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mit tenni, van családja gondolom. Ha azok nem tudnak rá hatni, akkor te sem fogsz tudni. Plusz ha hajlandó volt lemondani dolgokról (vagy akár rólad) akkor eleve nem is voltak neki fontosak. Nekem pl moshatnák az agyamat, hogy felejtsem el a családomat és a barátaimat, jót röhögnék és otthagynám őket a francba.
2021. márc. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
100%
Például kitalálták, hogy beszéljünk a démonokkal meg az emberekből ki kell őket őzni, meg hogy "nyelveken" szólás van (nem idegen nyelv,hanem valami angyalok által használt nyelv), akkor az egészségtelen bőjtök, jövendő mondás (elmondták a jövődet), és ha valami nem úgy alakult akkor elkezdtek manipulálni/zsarolni hogy isten mást akar így vagy úgy...agymosás megy leginkább nekik. Sok ismerősöm teljesen bele bolondult az egészbe mindenhol démonokat látott,üldözési mániája lett (nekem is az volt) gyógyszerekkel jöttem helyre. Bele magyaráznak mindent az ember életébe, és szerintem még el is átkozzák (nem nagyon hittem benne, de valami mégis van) mert amióta ott hagytam őket az életem rohamossan romlott. stb
2021. márc. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 A kérdező kommentje:
De ezeket hogy találtad meg? Ez valami rettenetesen hangzik :S
2021. márc. 24. 16:26
 8/54 anonim ***** válasza:
100%
Van akin nem lehet segíteni. Ha ő nem akar megmenekülni a szektától, akkor te nem kényszerírtheted.
2021. márc. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 A kérdező kommentje:
Tudom. Nem is értem az egészet, annyira egy értelmes lánynak tartottam.
2021. márc. 24. 16:58
 10/54 anonim ***** válasza:
62%

"annyira egy értelmes lánynak tartottam."


Pedig annyi esze van mint egy darab légykakiknak.

2021. márc. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!