Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Már nem megy a vita arról,...

Már nem megy a vita arról, hogy a Microsoft kémked utánunk, régen hallottam erről a hírről, de érdekes módon nagyon leült a téma, ennyire beszopták volna 2015 óta, akik nem értenek ehhez, hogy hamisak az állítások, komolyan van aki benyeli?

Figyelt kérdés
2018. szept. 10. 01:50
 1/9 A kérdező kommentje:
Külön topikokat lehetne nyitni a témáról a fórumoldalakon...
2018. szept. 10. 01:54
 2/9 A kérdező kommentje:

Csak szimplán megjegyzem, hogy egy közeli ismerősömmel picit átnéztük a Windows 10-ecskét és hát voltak benne érdekes dolgok. Tudom, hogy ez 2018-ban a hozzáértőknek nem nagy újdonság, de akkor is álljon meg a menet.


És még mi fizetünk nekik?

Nem lehet visszaállítani a Windows 7-et, mert beleír az MBR-be önkényesen és megnehezíti a munkáját annak, akinek halvány fogalma nincs erről?

Meg a többi amiről még most én se mtudok 3 év alatt...



FUUU...

2018. szept. 10. 02:03
 3/9 A kérdező kommentje:
No mindegy, lehet sokan félreértik majd ezt, de vannak dolgok, aminek nem mindenki örül, nem mitha életekről lenne szó, de jobb utánanézni mindenkinek, aki mindennap használja, pl. munkára vagy személyes dolgokra...
2018. szept. 10. 02:06
 4/9 anonim ***** válasza:
41%
Szilvásbuktát
2018. szept. 10. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Inkább túrógombócot.


Látom épp magaddal beszélgetsz, inkább nem is zavarlak. :)

2018. szept. 10. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Köszi az infót!
2018. szept. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%

Nézd.. személy szerint rühellem a Win10-et (nem csak a "kémkedése" miatt), de azért ilyen agresszív hisztit nem kéne levágni.

Az pedig, hogy a használattal kapcsolatos statisztikai adatokkal "kémkedik" a szoftver... nem egy olyan dolog, amitől rettegni kéne.

Az MBR-be meg nem ír sokkal többet, mint akármelyik másik rendszer. Ha vissza akarsz térni Win7-re, beteszed a telepítőt, bebootolsz róla, leformattálod a C:-t, és felrakod rá a Windows 7-et. Ennyi. Senki és semmi nem tiltja meg, hogy megtedd.

És igen, az emberek ezért fizetnek. (Már aki fizetett érte.) Mert ér nekik annyit a rendszer, érnek annyit a szolgáltatásai, hogy pénzt adjanak érte.

De léteznek ingyenes oprendszerek is. Egy Linux Mintet tök ingyen felrakhatsz, és senki nem fog "kémkedni" utánad.

Mégegyszer mondom: nekem sem tetszik a Win10. De háborgás helyett létezik megoldás is, ha nem szeretnéd használni.

2018. szept. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Koplárovics Béci ***** válasza:

"Már nem megy a vita arról, hogy a Microsoft kémked utánunk"


Nincs vita. Kémked. Értelmes ember nem vitatja, a többi meg elvan magában.

2018. szept. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szóval háborogsz, hogy a Windows 10 kémked utánad, de van Facebook-od amin önként és dalolva adtál meg személyes infókat, van még Instagram-od, Twitter-ed, Gmail-ed stb stb :D Értem én, hogy valamin háborogni kell, de engedd el.
2018. szept. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!