Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktatok otthon egyedül,...

Szoktatok otthon egyedül, random mód táncolni, ha mondjuk vidámak vagytok és senki sem lát titeket?

Figyelt kérdés

Volt már erre példa? Ha igen, milyen zené(k)re ropjátok?

Hány évesek vagytok és milyen neműek? :)



2021. márc. 25. 15:12
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Tátogva énekelni szoktam (hatalmas átéléssel), közben időnként teátrális mozdulatokat teszek, mindezt inkább a romantikusabb számok esetén, ha pörgősebb zenét hallgatok, akkor rángatom a fejem előre-hátra, de ezek táncnak nem nevezhető dolgok. 😃

30N

2021. okt. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Nem
2021. okt. 24. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Igen, szoktam, de nem örömömben, hanem ha van rá energiám, akkor edzésként. Vannak olyan zenék, amikre egyszerűen muszáj...

Néha kell a mozgás, viszont a monoton edzésformák nem nekem valók, a tánc változatos, viszont most nem tudnék még egy tánc tanfolyamot is beiktatni a napjaimba, úgyhogy egyenlőre marad az ugrabugra. Úgy látom, fejlődőképes vagyok, ami a mozgásomat illeti, de lényegtelen, mert úgysem látja senki. Általában shuffle dances videokat keresek. Kardio edzésnek marha jó!

Én úgy gondolom, a tánc az, ami legjobban harmonizálja az ember mozgását és testalkatát. Szeretném egyszer rendesen megtanulni.

Nos, ha nem is látják, a szomszédok gondolom csak hallják, mert általában este 8-10 között szoktam rákezdeni, ha épp jut időm.


46/N

2021. okt. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!