Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért nem merek táncolni még...

Miért nem merek táncolni még akkor se, ha teljesen egyedül vagyok? Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

2020. aug. 31. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Akarat, elhatározás, meg persze egy tánctanár sokat segít.
2020. aug. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Próbáld meg elhinni magadról,hogy képes vagy táncolni nagyon jól,és ne hagyd hogy más elbizonytalanítson!

Legyél határozottabb!

Bízz magadban,hogy legalább otthon a szobádban ahol senki nem lát és egyedül vagy ott tudsz táncolni bátran anélkül,hogy bárki megszólná hogy csinálod!

2020. aug. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Alapjáraton szorongsz, van gond az önbizalmaddal? A tánc maga elég "intim" dolog, amit egy olyan személy, aki nincs nagyon kibékülve magával, nem igazán szeret csinálni, főleg emberek előtt. Lehet benned nagyobb gátak vannak. Nem gáz segítséget kérni.
2020. aug. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne táncolj és kész. Vagy valamiért fontos?
2020. aug. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
3: Alapjáraton nem, gerincferdülésem van, emiatt szoktam csak rosszul érezni magam, hogy rossz a tartásom, de már dolgozom rajta, ezen kívül nincs semmi bajom önbizalom terén. Szimplán csak baromi kínosan érzem magam, hogy mi van, ha úgy nézek ki, mint egy krumpliszsák, pedig nem is látna senki😅
2020. aug. 31. 19:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Krumpliszsák :DDDDDDDDDDDD errztem mar igy magam
2020. szept. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Mozogni kell a ritmusra ennyi az egész mivel egyedül vagy nem lesz senki aki beszolna szóval kezdd el

Majd belejossz

2021. júl. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!