Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan jött létre az incel...

Hogyan jött létre az incel jelenség? Ki a felelős érte?

Figyelt kérdés

2021. márc. 25. 18:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%

A Hét Idézete:

„Az incel-jelenség egyértelműen a modern feminizmus eredménye... korábban nem létezett. Ott van pl. Gyurcsány Ferenc. Férfiúi adottságait tekintve, ha húsz évvel korábban, vagyis az én korosztályomba születik, akkor az incel-ámokfutás magyarországi reklámarca lehetne, vagy max. a prostik huzogathatnák lefele a nagy vagyona miatt. Ehhez képest a harmadik feleségét gyűri. Tehát az incel-lét nem a férfin és tulajdonságain múlik, ezt ebből is megállapíthatjuk. Hanem a férfiellenes társadalmi berendezkedésen, a média által létrehozott férfiellenes kulturális környezeten, a férfiak feminista kondicionálásán.“

(Hunn, Férfihang)

2021. márc. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%

Mert vannak olyan sötét barmok mint ezek (tisztelet a kivételnek):


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

2021. márc. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%

Van abban valami amit az első irt 😂


100-150 évvel ezelőtt sajnos nem szerelemből házasodott a legtöbb ember, főleg a nőnek nem volt semmi beleszólása. Szóval a legszerencsésebb bal***** is “talált” magának feleséget.

Manapság szerencsére megváltozott a helyzet, a nő eldöntheti, hogy kivel éli le az életét, aki meg “olyan” azt el tudja küldeni.

Azt tapasztaltam, hogy a legtöbb incel arrogáns és nőgyűlölő, lenézi a hölgyeket és megveti a sikeresebb férfiakat. Állandóan másokban keresi a hibát és nem veszi észre, hogy a legnagyobb szerencsétlenség ő maga....

2021. márc. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%
Az incel fogalmát először egy nő használta magára.
2021. márc. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%

#1 Erről az jut eszembe, amikor van egy férfi sorozatgyilkos, aki pl kegyetlenül megkínozza, majd megöli az áldozatait, sőt, néha még gyerekeket is erőszakol, erre pedig jönnek a kötelességtudó kis f asszopók, akik elkezdik védeni ezt a démont, mondván, hogy "d-d-d-de az anyukája egyszer elverte fakanállal, és ezért örökre szóló mentális problémái lettek :( A nő a hibás a fia vétkeiért.:(("😅


Azert van ennyi incel, mert sok férfi egyszerűen képtelen feldolgozni, hogy nem jár nekik nő. Látják a sok nőt az utcán, a tvben, az iskolában, a munkahelyen, és az agyuk nem érti hogy hogy lehet, hogy karnyújtásnyira léteznek ezek a nők, de ők mégsem kaphatnak egyet. Ennek a sok nyomorultnak pedig van hozzáférése az internethez ahol megtalálják a többi olyan nyomorultat akiknek hasonló gondolatai vannak, és tessék, meg is született egy online soviniszta szekta.


Persze sokan nem tudják hogy mi is az incel, és lehet hogy te is egy ilyen vagy: incel nem a csajozásban sikertelen, magányos férfi. Incel az, aki csajozásban sikertelen, ÉS emellé szörnyű a személyisége is, gyűlöli a nőket, és mindenkit hibásnak tart a szar életéért, csak magát nem.


Oké, letudtuk azt, hogy miért lesz valaki online szektatag (incel) szóval jöhet az, hogy miért nem vonzó sok férfi a nők szemében; mi miatt maradnak egyedül.

A nők általában nem sóvárognak annyira a kapcsolat után, nem a lételemük, ami nélkül megőrülnek. Persze a nők is emberek, szóval vágynak rá, de messze nem annyira, hogy bárkivel összejöjjenek gondolkodás nélkül. Csak akkor kezdenek el kapcsolaton gondolkodni valakivel, ha az az ember hozzá tud adni az életüköz, és nem csak egy extra felesleg, amit csak azért tartanak, hogy legyen aki melegen tartja az ágyat. Ennek hallatán gondolom majd' megőrülsz vagy te, kérdező, vagy valamelyik deadbeat itteni férfi, aki ezt olvassa, hiszen ez "felszínesség" de ha belegondolsz, ez a hozzáállás logikusabb, mint az igénytelenség.

Persze nem kell a sokat emlegetett bé-em-vékre, meg havi külföldi nyaralásokra gondolni, hanem csak arra, hogy legyen a férfiban ambíció, ész és képesség a mai világban való túlélésre, márpedig ez egy egyre inkább egy kihaló félben lévő jelenség (Gyurcsányban márpedig megvan ez, #1. Nyugodtan írd le a ferfihangos recskakörödben)

Ugyebár hogy szeresselek, ha nem tudlak tisztelni? Ha megkérdezem, hogy mik a vágyaid, álmaid, terveid a következő ~10 évre, te meg azt mondod, hogy "majd meglátjuk, nem tudom :)" miközben nekem vannak céljaim, akkor hogy vegyelek komolyan, mint társat? Sokatok még a kérdést is sértő gold diggerkedésnek veszitek.

Vagy... 22 éves koromban egyedül laktam, magamat tartottam el, és beszélgettem egy 24 éves férfival, aki egyedül lakott ugyan, de hetente vitte haza a szennyest anyucinak, mert ő "túl elfoglalt a mosáshoz". Ugyanabban a városban éltek, szóval hetente többször még az ebédet is onnan hozta. Statisztikailag már amúgy is túl sok nő neveli élete végéig a párját, én meg nem akarok ezek közé tartozni,mint ahogy sok más nő sem.


Amit még észre vettem az az, hogy a nőktől is elvárnák az incelek azt a katasztrofális tarskeresési hozzáállást, amit ők alkalmaznak: azt, hogy a nők ne foglalkozzanak konkrétan semmivel a férfiakkal kapcsolatban, csak azzal, hogy elérhetőek legyenek. Ha nincs jobb, ne várjanak, ne valogassanak, hanem jöjjenek össze az első férfival, aki kifejezi feléjük az érdeklődését.

Nem kell tisztelet, sőt, még szerelem sem feltétlenül, csak a tény, hogy csapódjon hozzád egy másik ember, te pedig végre egy kissé kevésbé gyűlöld az életedet.

Márpedig az inceleknek inkább a saját felfogásukon kéne változtatni, ha nem akarnak örökké megkeseredett incelek maradni. Rá kéne jönni, hogy nem abban van tartás és erő, hogy hajlandó vagy összejönni bárkivel a magány elkerüléséért, hanem abban, hogy megtanulsz egyedül létezni, elfogadni, hogy mások nem fogják hozzád igazítani az életüket pusztán azért, mert te nagyon-nagyon akarod, és elfogadni azt is, hogy egyedül TE változtathatsz azon, hogy milyen a megítélésed mások szemében. Ha egy kis gilisztaként éled az életed, akkor nem fog senki üvöltő oroszlánnak látni.

2021. márc. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%

"Azert van ennyi incel, mert sok férfi egyszerűen képtelen feldolgozni, hogy nem jár nekik nő. Látják a sok nőt az utcán, a tvben, az iskolában, a munkahelyen, és az agyuk nem érti hogy hogy lehet, hogy karnyújtásnyira léteznek ezek a nők, de ők mégsem kaphatnak egyet."


Tökéletes összefoglalás.

2021. márc. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%

"erre pedig jönnek a kötelességtudó kis f asszopók, akik elkezdik védeni ezt a démont, mondván, hogy "d-d-d-de az anyukája egyszer elverte fakanállal"


Tegyük hozzá, itt legtöbb esetben nem arról van szó, hogy bárkit védenének. Arról sincs szó, hogy bármi jogossá tenné a tetteiket. De mindenképpen árnyaltabbá teszi a képet, hiszen nincs eredendően jó meg eredendően gonosz, hanem ok-okozati összefüggések is léteznek.


"A nők általában nem sóvárognak annyira a kapcsolat után, nem a lételemük, ami nélkül megőrülnek."


Ezzel mondjuk egyáltalán nem tudok egyetérteni. Alapból nincs olyan, hogy "A" nők. Másrészt azt látom, hogy a nők jelentős része nagyonis kapcsolatfüggő, sóvárog utána, megőrül ha egyedül van. Nyilván olyan szempontból szerencsésebb a dolga, hogy ha egy átlagos nő kapcsolatra vágyik, akkor relatív széles körből választhat.


Nyilván, sok önálló, céltudatos nő is létezik. Hozzá tenném ők pont azok akik küzdenek a párválasztással és egyedül vannak még akkor is, ha amúgy kifejezetten csinos nők.


"24 éves férfival, aki egyedül lakott ugyan, de hetente vitte haza a szennyest anyucinak"


Én 24 évesen sajnos csak lakótárssal tudtam lakni, mert nulláról dobtak otthonról. Sokszor megkaptam hogy "nem vagyok önálló" meg hogy ilyen idősen illene már ha lenne lakásom, kocsim, és "egzisztenciám"... Hát de miből? :D


Mindezt olyan nők mondták, akiktől ha megkérdeztem, hol laknak, akkor simán mondta, hogy anyuéknál mert az olcsóbb. És ha megkérdeztem van-e kocsija, nincs, de apu oda szokta adni az övét... És ezzel nem a nőket szidom, de mindkét oldalon vannak aránytalan elvárások. Csak női oldalról elfogadottabb a minden férfi egy szemét szar szöveg.


Ettől függetlenül nem vagyok incel, nem utálom a női nemet. Csak gondoltam árnyalom a helyzetet.

2021. márc. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%

Azt tegyük hozzá, valahol meg tudom érteni azt is aki teljesen megkeseredik és nőgyűlölővé válik. Nem értek egyet vele, de megértem az elkeseredettségét.


Fogadjuk el, vannak akik egyszerűen sem személyiségben, sem külsőben nem vonzóak. Ha fejenállnak sem lesznek soha azok, tudnak javítani a dolgokon, de újjá születni nem.


Ha csak a magam esetét nézem:


Regisztráltam egy időben Tinder és társaira. Konkrétan 2-3 havonta (!) volt Match bárkivel az sem írt vissza. Mellette azt láttam, hogy akkori lakótársam egyszerre 10-15 nővel beszél, naponta 10 új lehetőséget kap ismerkedni és körülbelül heti szinten feljöttek hozzá csajok kefélni.


Rohadtul nehéz volt ezt megélni egész életemben.


Fiatalon már általános suliban ment a szerelmeslevél írás, meg ismerkedés, béna "csajozás" amiből nekem semmi nem jutott. Szakközépben, egyetemen szintén ez volt a fő téma, a szex, kefélések, csajozás, bulizás. Amiből szintén kimaradtam.


Szerencse, hogy néha volt "komoly" kapcsolatom egész csinos lányokkal, de utána a felnőtt kor határán valahogy teljesen megszűnt minden lehetőség.


Annyi, hogy én elfogadtam, hogy "ez jutott" és az egészéletemet úgy alakítom. Nem tervezek családok, párkapcsolattal sem küzdök, csak igyekszem élvezni a munkám, hobbim, a kesergés helyett az elfogadást választottam.


Még úgy is, hogy a legtöbb ismerősöm, rokonom próbál "keríteni" de ezeket is mondtam, hogy álljunk le vele. Jól van ez így.


És tegyük hozzá, azért sokat hozzá tesz a mai világ is. Filmek, TV, minden arról szól, hogy szerelem, szex, párkapcsolat. Nyilván azt sem lehet mondani, hogy senki ne gondoljon erre, hogy a másik lelki világát ne bántsa.


Ráadásul most államilag is rámentek a családosokra. A család a minden, a család nélkül nincs élet, mikor házasodom, mikor lesz gyerekem. Egyedül még támogatást sem kapok semmire.


Ettől függetlenül nem a nőket hibáztatom. Elfogadom, hogy taszító és "férfiatlan" vagyok. Mint ahogy számomra is vannak nem vonzó nők akikkel nem jövök össze csak azért hogy legyen nőm.


Elfogadtam, hogy soha nem leszek üvöltő oroszlán, mondom úgy, hogy egyedül létezem, dolgozom, van stabil állásom, megtakarításom, lakhatásom, igaz "csak" albérlet, autóm, hobbim, barátaim.


És egyre több embertől hallom, hogy irigyli azt, ahogy élek és megélem az életet. Valahol ezt kellene minden incelnek tennie. Megérteni, hogy az élet nem csak a nők utáni sóvárgásból áll, hanem van ezer más dolog is amiben ki lehet teljesedni.

2021. márc. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
25%
Ez egy fajta védekezes lehet, az elnyomó femináci társadalommal szemben.
2021. márc. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
22%

5#

Hat persze mert olyan gyakori a sorozatgyilkosag, es mindenki oket vedi. Ha egyaltalan barmikor is vedik a "sorozatgyilkosokat", az azert van mert kozismert, hogy a szexualiskoncepcios perekben 99.999 %-ban artatlan ferfiakat vadolnak, es itelnek el.

2021. márc. 26. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!