Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, ha félek a paranor...

Mit tegyek, ha félek a paranormális jelenségektől, de mégis érdekelnek és emiatt mindig ezzel kapcsolatban írok be kulcsszavakat a keresőbe és nincs egy olyan éjjel, hogy ne rettegjek?

Figyelt kérdés

Tudom, nagyon furcsa a viselkedésem, de egyszerűen nem bírom ki, hogy ne írjak be valami paranormális dolgot a Google-be. Aztán persze félek a sötétben, mert néha nagyon ijesztő képeket és történeteket ad ki.

Nem a kérdéshez kapcsolódik, de van egy fiú, aki egyetemista és a fóbiákkal foglalkozik, beszélgettünk is az én félelmeimmel kapcsolatban, üzenem neki, hogy írjon rám! :) Köszönöm. Nem fejeztük be teljesen a beszélgetést, mert töröltem a regisztrációmat, hogy megváltoztathassam a nevemet. A felhasználó nevére meg már sajnos nem emlékszem, így nem tudok neki üzenetet küldeni.



2021. febr. 5. 10:41
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem még azt odaírni, hogy az előző nevem Boglárka777 volt, így biztos eszébe jut, ki vagyok.
2021. febr. 5. 10:42
 2/19 anonim ***** válasza:
70%
Élő emberekkel vigyázz inkább. Ha van is túlvilág az nincs megengedve hogy ide jöjjenek téged csesztetni. Xd
2021. febr. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
79%
Most erre mit vársz, mit írjunk? Mondjuk csinálj valami értelmes tevékenységet, akkor nem lesz időd ilyen ostobaságokkal foglalkozni.
2021. febr. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Jó, persze tudom hogy nem kéne féljek, de olyan félős vagyok, mindentől bepánikolok, mit tegyek?
2021. febr. 5. 10:49
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Már írtam. Ne nézegess idiótaságokat a neten. Ennyi.
2021. febr. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Hát ez egy jó ötlet #5! Csak nem bírom ki. Olyan dilis vagyok. Valahogy egyszer csak leszokom róla.
2021. febr. 5. 11:10
 7/19 anonim ***** válasza:
71%
Még túl fiatal vagy, azért félsz az ilyen baromságoktól. Majd kinövöd.
2021. febr. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm hetes. Biztos vagyok benne én is.
2021. febr. 5. 11:55
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Amikor tini voltam ugyanezt csináltam. Mindenféle okkult dolgokra kerestem rá, imádtam ezekkel foglalkozni, este meg nem mertem lekapcsolni a lámpát. :D Sőt, még arra is emlékszem, hogy akkoriban volt nagyon menő a Slenderman (még a film előtt jóval), és az ajtó mögé bújva néztem a laptopomon, annyira féltem tőle, de nagyon kíváncsi is voltam. :D Előbb-utóbb el fog múlni és nem fogsz ezektől félni. Engem még ma is érdekelnek, szívesen olvasok a témában de már nem félek ezektől.
2021. febr. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Ez érdekes! :)
2021. febr. 5. 12:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!