Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért jár sok fiatal prostituá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jár sok fiatal prostituálthoz?

Figyelt kérdés

Azt hallottam, és egyre népszerűbb a fiatalok körében, hogy prostituáltakra költik a pénzüket, és inkább azokkal vannak, mint korukbeli lányokkal.

Az egy dolog, hogy valaki mondjuk nem kap meg mindent otthon, és nincs jó formában, vagy nem annyira vonzó 40 felett és ezt a megoldást választja, de nem értem, hogy miért járnak 18-20 éves fiatal jól kinéző srácok (mert csinosak, és sportosak, akikkel beszéltem, szerintem nem mondanának rájuk a lányok nemet) ilyen helyekre. Szerintük közel sincs olyan jó egy korukbeli tapasztalatlan lány olyan jó az ágyban, vagy mondjuk orális szex terén, és úgymond átugorják az udvarlást, illetve a hosszan tartó randikat, stb, stb. Azt mondják ezerszer jobban megéri, és talán olcsóbb is, minthogy egy korukbeli nyafogását hallgatni, és a kajáját fizetni.

Mit gondoltok miért van ez? 18/F



2021. márc. 25. 11:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/87 anonim ***** válasza:
45%

Mert nem mernek csajozni és azt hiszik emiatt, hogy nem is tudnának.

A macskám kompetensebbnek érzi magát, ha arról van szó, hogy mit csináljon ha meg akar ismerni valakit.

2021. márc. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/87 anonim ***** válasza:
61%

Ja hogy érzelmileg defektesek is és a kapcsolat, mint olyan az nem játszik, mert a másik ember és a velejárói nem érdeklik, csak a szex, vagyis hogy ők kielégüljenek? Fú, az szép. 👍


Nem csak ilyenek vannak szerencsére.

2021. márc. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/87 anonim ***** válasza:
80%
Szexelni, üriteni, tanulni, ....., mert joooo!
2021. márc. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/87 anonim ***** válasza:
64%

Azért mert a korukbeli finnyás kis picsáknak semmi nem tetszik, ezért szegény fiúk erre kényszerülnek.

Pedig ez veszélyeket rejt magában, még odafigyelés mellett is (nemibetegségek), és egy vadidegennel nem olyan mint egy barátnővel.

2021. márc. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/87 anonim ***** válasza:
71%
Mert mindenki luxus csajnak képzeli magát, akinek mindenből csak a legjobb jár, hát hogyne.
2021. márc. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/87 anonim ***** válasza:
69%
Én speciel nem mennék prostihoz hiába vagyok 24 éves. Szerintem arányaiban kevesen járnak prostihoz csak manapság divat lekurvázni azt a lányt aki pénzért jön össze egy fiúval. Szerintem lehet találni a mai világban nőt csak nem kell feltétlenül egyből azt gondolni , hogy 18 évesen azzal a nővel éled le az életed
2021. márc. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/87 anonim ***** válasza:
60%
Leírtad te magad. Minek költsön sok tízezret meg egy csomó időt rá ha még az se biztos h lesz valaha szex, mikor megkaphatja tutira egyből.
2021. márc. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/87 A kérdező kommentje:

Egyet értek #4!

Jó lenne, ha ezek a lányok is látnák ezt a kérdést.

2021. márc. 25. 11:47
 9/87 anonim ***** válasza:
79%
mert nem kell elregélni a fél életed meg koktélokra hivogatni meg felcsalni a lakásra, 1 perc alatt kipengedet a deák fecót és már tömöd is a rüfkét
2021. márc. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/87 anonim ***** válasza:
87%

Amit leírtál és #7 is, plusz 2 ok:


1. Nem mindenkinek jutna amúgy szép barátnő, de így legalább néha kipróbálhat egy szép csajt is. Tudom a qrvák se mind szépek, de ha már fizet az ember akkor mehet a legszebbhez is.


2. Régen nem volt ilyen könnyen és diszkréten elérhető a fiatalok számára mint ma. Netes hirdetés fotókkal és értékelésekkel. És az erkölcs is szigorúbb volt.

2021. márc. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!