Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen személyiségteszteket...

Milyen személyiségteszteket ismertek, esetleg ajánlotok?

Figyelt kérdés
Eléggé unatkozom és néha az önismerettel próbálom lekötni magamat, szóval ha tudtok jót, ne türtőztessétek magatokat

2021. márc. 27. 09:16
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
16 personalities.
2021. márc. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Személyiségteszt ebben nem fog segíteni, pszichológus és (majd ha járványnak vége van) pszichológusok által vezetett csoportokban való részvétel is segíthet.
2021. márc. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%

Gondoltam, hogy első válasz MBTI-specifikus lesz. Ezek csak arra jók, hogy skatulyázd magad aztán erre fogd hogy ne akarj változni: "hiszen én ilyen jellemzőkkel bírok, MBTI-ben is kijött" stb.

Szakember meg csoportok többet ér, vagy az, ha társaságban megfigyeled érzéseidet.

2021. márc. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
MBTI
2021. márc. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
#3 amúgy ezzel nem értek egyet. Arra használod amire akarod. Miért tenné mindenki azt amit te leírtál? Én például egyáltalán nem ezt látom benne, inkább pont azt, hogy megmutatja milyen területeken kellene fejlődnünk, és ha valaki jobban belemegy, akkor igenis nagyon hasznos tud lenni önismeret szempontjából. Valószínűleg te nem ismered annyira ezt az egészet, és azért mondod ezt.
2021. márc. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
MBTI-tesztet már csináltam, kb félévente újra kitöltöm.
2021. márc. 27. 13:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Márpedig más nem igazán létezik, ami jó lenne.
2021. márc. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor Enneagram.
2021. márc. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!