Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tudtok netes IQ, illetve...

Tudtok netes IQ, illetve személyiségteszteket?

Figyelt kérdés

2016. nov. 9. 19:19
 1/8 anonim ***** válasza:
2016. nov. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2016. nov. 9. 20:59
 3/8 TR75 ***** válasza:

[link]

hasonló, mint a 16personalities

2016. nov. 15. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez az utóbbi tényleg működik? Mert mintha néhány hónappal ezelőtt találkoztam volna vele, de a végén nem értékelte ki, nem csinált semmit az eredményekkel. Pedig nem kis idő kitölteni :-/.
2016. nov. 17. 19:39
 5/8 TR75 ***** válasza:

Igen, ha a végén megadsz egy emailcímet, ki is küldik az eredményt.

Regisztrálsz a freemailre csak ezért, oszt jó napot :-)

(A neked küldött levél egyben regisztrációs kódot is tartalmaz, amivel a regisztrációdat megerősítheted, ha akarod :-D)

A kiértékelés amúgy magyarul van (nem guglis), a bővebb elemzés már angol.


Magyar MBTI teszt:

[link]


Van ilyen is (angol):

[link]


Itt is körbenézhetsz, bár ezek speckó tesztek (bizonyos problémákra fókuszálnak):

[link]


IQ teszt (angol):

[link]

(az idegen nyelvű tesztek végeredménye amúgy nem feltétlenül korrekt, ezt figyelembe kell venni)


[link]

Ez magyar IQ teszt, ha jól emlékszem, automatikusan kiértékel

2016. nov. 18. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 TR75 ***** válasza:

Áh, ezt benéztem :-D

Szóval az agartha teszt okés, csak figyelni kell arra, hogy amikor a két kérdés között kell választani, tényleg ne lépd át a 8-9-es határt, mert akkor problémás a dolog.


Ha a 16personalitiesre vonatkozott a kérdés, akkor az működik, én pár napja csináltam végig.

2016. nov. 18. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A 16personalities persze okés. Azt többször is kitöltöttem, és mindig ugyanazt a - rám igaz - eredményt hozta (INTP "Tudós" Személyiségtípus vagyok, a fene egye meg :D)

Az Agarthát akárhogy töltöm, sehogy sem jó neki XD.


Köszi a további linkeket, majd megnézegetem :)

2016. nov. 18. 14:37
 8/8 TR75 ***** válasza:

Esetleg próbáld meg úgy az eredményt, hogy jobb klikk után megnyitás új lapon (ha működik).

Nem tudom, nekem működött, a szokásos eredményt hozta (INFP-INFJ határeset vagyok, mikor melyik jön ki, 1-2% ide vagy oda).

2016. nov. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!