Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az mennyire "baj" ha egy...

Az mennyire "baj" ha egy fiunak a személyiségteszten INFP jön ki?

Figyelt kérdés
23 èves vagyok több tesztet is csinàltam de mindegyiken ez jött ki.

2013. jún. 3. 07:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Megadnád a linkjét?
2013. jún. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

itt van:


[link]

2013. jún. 3. 08:05
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

egyik sem "baj" - a személyiség jellege ilyen és kész.


"Azok az INFP-k, akik az erősségeiket kihasználva élnek, nagy és csodálatos dolgokat vihetnek véghez, amiért azonban sokszor nem becsülik meg magukat."


-hát akkor tanulj és dolgozz és legyen jó,egészséges önbecsülésed is hozzá - mert a kérdés feltevésből is látszik, hogy ebbe a hibába hajlamos vagy beleesni.

2013. jún. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
70%

jaj de azért az ilyen gagyitesztekre teljesen ne bízzátok az életeteket :)


jó, persze vannak, vannak, de azért inkább sztem szakemberrel beszélj, tudod önmagában a tesztek ugyan hasznos segédletek, de csak azokra alapozni NEM LEHET! tudom, népszerűek, mert laikusnak is átláthatóak, de ....

2013. jún. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Antimod ***** válasza:
100%

Miért lenne baj?


Nincs "jó" és "rossz" személyiség - legfeljebb az alapján "erre" vagy alkalmasabb és nem "arra", "emennek" több figyelmet szentelsz, mint "amannak".


Attól működik és szép a világ, hogy nem vagyunk egyformák benne.

2013. jún. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Problem? ***** válasza:
Én nekem meg ESTJ-jön ki állandóan.22F
2013. jún. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Uhh, nekem meg ENTJ és lány vagyok. :P
2013. jún. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
pàrkapcsolatban is ugy müködik hogy nagyon eltèrõ tulajdonsàgokkal rendelkezõk nem sokàig hùzzàk, tapasztalatbol mondom.
2013. jún. 3. 12:58
 9/16 anonim ***** válasza:

amúgy elég jó tesztek ezek 3 után ugyanaz jött ki és nagyrészben igazak rám ( ISTJ lány létemre)


miért lenne baj? lehet hogy egy kicsit nőies vagy de mondjuk nem nagy a százalékos különbség

2013. jún. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Alaque ***** válasza:
És akkor mi van? Ha zavar, akkor vigasztaljon, hogy az emberek változnak. Ezt a tesztet érdemes pár évente kitölteni. Nekem két éve még valamelyik "idealista" jött ki, idén januárban viszont már "építész" voltam. Most megint kitöltöttem, és azóta nem változott. Persze érdemes ritkán kitölteni, hogy minél kevésbé emlékezz a válaszokra.
2013. jún. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!