Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi fogja visszaadni ezt az 1...

Mi fogja visszaadni ezt az 1 évet, amit a koronavírus elvett tőlünk ? És itt most nem kifejezetten a gazdasági dolgokra értem, hanem az 1 évnyi bezártság, elszalasztott idő, élmények, elmaradt találkozások, utazások stb...

Figyelt kérdés

2021. febr. 4. 19:41
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
66%
Semmi. A kormányt nem érdekli az emberek mentális jólléte, max a gazdaság. És még 2022-ig biztos nem áll vissza minden a régi helyzetre.
2021. febr. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
30%
Nekem ez volt az egyik legszebb időszakom, tehát nem mindenkinek van ilyen véleménye. Amúgy meg milyen bezártság? Mehetsz, ahova akarsz, csak nem este/éjjel.
2021. febr. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
67%
Jó kérdés, mert számtalan utazásomat, versenyemet, előadásomat, programomat és ünneplésemet kellett lemondanom annak ellenére hogy mind én, mind a környezetem vállaltunk volna minden kockázatot. Mielőtt bárki azzal jönne, hogy bezzeg még szomorúbb lennék, ha valamelyik idős rokonomat elvitte volna a vírus, pont a nagyszüleim voltak a legfelháborodottabbak a korlátozások miatt. Szerencsétlen nagymamám hónapokon keresztül azt várta, hogy elvihessem Párizsba, ami gyerekkori vágya, erre elveszik tőle a lehetőséget. Persze azt elvárnák, hogy tapsikoljon a boldogságtól, amiért újabb oltást szerez be a kormány, amit amúgy se adatna be magának.
2021. febr. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Nyilván számít nagyon a gazdaság is, de én most kifejezetten a mentális éléről beszélek a dolgoknak. Rég volt olyan, amikor világszinten ennyire korlátozták az emberek szabadságát. Szerintem a történelemkönyvekben a 2020-21-es év úgy fog szerepelni, hogy "Korona-rémkorszak", de lehet, hogy ez csak költői túlzás...
2021. febr. 4. 19:47
 5/31 anonim ***** válasza:
40%
Így, hog, nem volt sziget stb, végre az előadók ráértek eljönni vidékre, végigbuliztuk a nyarat,imádtam.
2021. febr. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
57%

2 oldalú dolog ez.

mert pl nekem még az első hullámban kellett bezárnom a boltomat,majdnem 2 évtized után,mivel eltűnt a vevőréteg.

e miatt el kellett mennem alkalmazottnak.

Ezzel meg együtt jár az álláskeresés,a rengeteg új ember megismerése.

e miatt rengeteg új nő megismerése.

ez hozta magával a randikat stb együtt töltött hétvégéket.

vagy az új kollégákkal való jövés menést,bulizást.

szóval olyan aktív évemre mint a tavalyira nem is nagyon emlékszem.

2021. febr. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
56%

Másoknak sokkal többet vett el, mint egy év, vagy olyan helyzetben érte őket - mint pl. engem- akik a bezártságtól és a tehetetlenségtől már már megőrültek. És akkor még nem mondtuk azokat, akiknek ez az "1 év" a családtagját/barátját stb vette el.


Szóval ha neked ez az egy év a problémád, én végtelenül irigyellek, te sovén.

2021. febr. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
70%
nekem mondjuk kicsit visszaadna, egy "jajj, bocsi hogy hiszikéztünk és belepofáztunk dolgokba amikről lövésünk sincs, nem gondoltuk hogy az öntelt fafejségünk ekkora károkat okoz emberben, anyagban egyaránt" című nyilatkozat orvoséktól, bár lehet ez rajtam csak azért segítene, mert közelről láttam már többet is, és tudom milyen iszonyú kín nekik beismerni hoyg nem tökéletesek a nyomi kis dr.előtag ellenére sem...
2021. febr. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Elvettek az emberektől 1 évet és még ki tudja mennyit. Ezért ki fogja a politikusokat elszámoltatni?
2021. febr. 4. 20:29
 10/31 anonim ***** válasza:
39%
Miért, a politikusok okozták a vírust, vagy mégis miben felelősök ők ebben? Azt hiszed, hogy az intézkedésekről ők döntenek egyedül?
2021. febr. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!