Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem sértő, amikor...

Csak szerintem sértő, amikor a férfiak azzal érvelnek, hogy nekik esélyes egy duci vagy átlag alatti nő?

Figyelt kérdés

Egyre többször találkozom az oldalon azzal, hogy a férfiak szapulják a nőket, amiért szerintük külsőségesek, és nemmellesleg szinte mindig hozzáteszik, hogy ők beérnének egy dundus vagy egy átlag alatti külsővel rendelkezővel.


Én úgy gondolom, hogy ez szinte a megszánás kategória. Szerintem ez végtelenül sértő egy nőre nézve, és sok pasi büszkén veri a mellét, hogy ő mekkora f@sza csávó, mert jól tud érvelni és nőzni ezzel.


Láttam már olyan kérdést is itt, ahol azt mondta a kérdező, hogy van-e társkereső direkt ronda nőknek, mert másnál nincs esélye. Ez is olyan megalázó egy lányra nézve.


Sőt, egyesek a szexuális róvatba azt állítják, hogy ők bizony még szexre se vállalnának ronda nőt, nemhogy párkapcsolatra. Ilyenkor pedig pont fordul a kocka, és sorszorozodik a "jaj nekem nem számít a külső, átlag alatti is oké" kijelentés ellentétes oldala.


(mielőtt bárki találgatna, hogy biztos ronda nő vagyok, akinek sose volt párkapcsolata: tegyük félre a személyeskedést. Elmélkedős témát nyitottam, bár félő, hogy vitaindítónak hat. Kíváncsi vagyok a ti véleményetekre, mert sokszor kapom meg férfiaktól, hogy ők ezen kijelentésben nem találnak semmi megalázót.)



2021. márc. 28. 19:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nyilván senki sem szereti,ha azt mondják neki,hogy átlag alatti,vagy duci.Az,hogy megszánás-e vagy nem,jó kérdés.Megközelíteném onnan a dolgot,hogy átlag alatti,vagy duci nő tud,jóképű,jótestű palikkal összejönni? Ha igen,örüljön neki,és akkor nem kell foglalkoznia más palik véleményével,ha nem,akkor meg vagy elfogadja,hogy vele egy kategóriájú palival tud csak összejönni,vagy vénlányként leéli az életét.

Merthogy ez a lényege a szitunak,csak más megfogalmazásban.

Amit te írsz,az lehet bunkó verzió,igen.

Ez olyan dolog,mint amikor egy kisfarkú férfi tudja magáról,hogy kisfarkú,a nőn meg az múlik,hogy mikor meglátja,kimutatja-e a nemtetszését,vagy képes empátiával viseltetni.

2021. márc. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Csak te vagy ilyen hülye hogy ilyenekkel foglalkozol! A népesség 90%-a retardált. De foglalkozzál csak ilyen duci-nyomikkal, ha ennyi időd van...
2021. márc. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

hát valamilyen szinten megértem aki ronda az hasonló lánnyal ismerkedne talál benne valamit ami tetszik akár a külsején akár belsőleg. Nagyon sok nő el van szállva magától és talán így akarnak normálisat találni.


Én pl rá írtam pár hasonló lányra 10-ből 1 írt vissza és láss csodát nem volt ronda mivel túl nagy a korkülönbség különböző társkeresőket javasoltam neki és őszintén le írtam hogy mennyire tetszik.


Tényleg amennyi ember annyi vélemény:volt hogy rajtam kívül az összes barátom csúnyának tartott egy nőt nekem meg tetszett (jöhetne most az hogy neked mindegy csak lyuk legyen hát nagyon nem erről volt szó tényleg őszintén be jött le is lettem hülyézve)


Ja és a duci telt nő nagyon nem egyenlő a rondával nagyon szexi is tud lenni (jó mondjuk elfogult vagyok nekem bejönnek)


Ezzel együtt megértem azt hogy sértő a nőkre vagy bárkire nézve az hogy te ronda vagy nem kapok mást megszánlak. Hiába vagyok pasi de ha így elmondaná nekem egy nő hogy nem tetszel sőt taszítasz de szánalomból dugni akarok és aztán felejts el lehet nem mennék bele.Viszont ha ki írnám azt hogy ronda vagyok stb és rám írna valaki adnák esélyt neki.

Remélem nem lett nagy hülyeség amit írtam.

2021. ápr. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!