Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lelkileg a fiúk vagy a lányok...

Lelkileg a fiúk vagy a lányok a sérülékenyebbek?

Figyelt kérdés
Miért?

2021. márc. 29. 08:10
A kérdező szavazást indított:
fiúk
lányok
18 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Nem nemfüggő
2021. márc. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

Nem szavazok, mert ez személyiség függő, nem pedig nemtől függ. Mi a férjemmel úgy találtunk egymásra, hogy mindketten lelki sérültek voltunk, a sebeket gyerekkorban szereztük. Én már félig feldolgoztam addigra, mire összejöttünk, inkább a 15-22 éves korom volt nagyon depis, naponta többször sírtam. De sokat segített nekem az önbizalmam helyreállításában. Nélküle szinte életképtelen voltam, még telefonálni se mertem.

A férjem pedig velem tudta csak feldolgozni, sokat sírt az elején. De túl vagyunk rajta. Mindenesetre nem tudnám kijelenteni, hogy valamelyikünk könnyebben viselte a bántalmazást/elhanyagolást.

2021. márc. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Én a fiúkat sérülélenyebbnek gondolom amiatt, mert az érzelmek kimutatása csak nagyon fiatal korban "engedélyezett" számukra. Ezért sokmindent visszafojtanak.
2021. márc. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha negyvenévesen fojtja el, az ő baja!
2021. márc. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kb.ugyanaz az arány,csak a fiúk ált.jobban leplezik,ennyi a különbség.
2021. márc. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
79%
A fiuk, ferfiak. Ok sajat maguk elott is elnyomjak a fajdalmukat, es sokkal alattomosabb formaban serulnek.
2021. márc. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!