Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ennyi buta ember...

Miért van ennyi buta ember mostanság?

Figyelt kérdés
Bárhova nézek/megyek léptenyomon olyan emberekre futok akiken egyszerűen látszik hogy fingjunk nincs úgy semmihez. Minden szar elméletet elhisznek, olyan dolgokba hisznek ami sose létezett, ekte hülyeségeket mondanak/írnak és nem veszik észre magukat. Sokszor nagyon feldühít már. Nem mondom hogy én vagyok a legokosabb/legjobb, de aki két épkézláb mondatot nem tud megfogalmazni, vagy azt elhiszi hogy a hold kajak sajtból van az úgy hogy vesz levegőt?

2021. márc. 29. 09:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
60%

Az ilyen emberek általában pont azt gondolják a többiekről, mint te, és kajak meg vannak győződve róla, hogy ők viszont mindenben tévedhetetlenek.

Ezzel azt akarom kifejezni, hogy valószínűleg te is az ilyenek közé tartozol...

2021. márc. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Engem speciel bosszantanak az ilyenek, es persze ha akarom ha nem szembejonnek velem mindennap. Gondoltam hogy lesz aki magara ismer, es a komplexusat megprobalja ramfricskazni, ha erdemi valaszt nem tudsz adni, akkor targytalan a kerdesem. Akinek nem inge... igen en meg a tipikus “1 bolond 100-at csinal” elvet latom manapsag. Igen szomoru hogy egy olyan ember aki kicsit is naivan all hozza a dolgokhoz az konnyen elhiszi masnak a marhasagat, es ez zavar hogy fejlodunk a technika az egekben, es a jol informalt okos emberek helyett mindenhol a hulyeket latom, de lehet csak ok a hangosabbak fene se tudja.
2021. márc. 29. 14:03
 13/14 anonim ***** válasza:
52%
Az intelligencia sohasem volt feltétele a túlélésnek. A levegővételnek meg pláne nem. De buta vagy.
2021. márc. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
74%

Felénk is nagyon sok buta ember van, de én inkább az egyszerűt találnám a megfelelő kifejezésnek.

A másik, hogy mióta már minden sarokban internet elérhetőség van, úgy hülyülnek el az emberek, mindent készen instant megkapnak. Már a gyerekek is tök másképp gondolkodnak, mint mi akik 90-ben voltunk kölykök és számítógép is csak elvétve volt otthon pár embernél, internet, meg mobiltelefon meg maga volt a luxus.

2021. márc. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!