Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Amúgy mi van az emberekkel...

Amúgy mi van az emberekkel mostanság?

Figyelt kérdés
Nem értem az embereket ,egyre felületesebbek lesznek egymást szapulják és nézik le,mindent külsőségek alapján ítélnek meg ha valami nem tetszik nekik le csúnyázzák vagy lúzerezik a másikat.Nem értem pl ha egy duci lány ír bárhol vagy ducikról van szó akkor is mindenki,kövér disznó,meg milyen ronda meg zabál meg bottal nem piszkálnák,de ez megy más témánál is most a duci csak egy példa volt,mindig csak a csúnyázás meg ez ilyen meg olyan.És ráadásul sokszor pont az beszél aki magába nézhetne,azt sem veszik észre,hogy bele taposnak mások lelki világába és ezzel akár egy életre szóló sebet is okozhatnak vagy akár önbizalom elvesztését totálisan,sőt volt már ilyenből öngyilkosság is.Gonosz a társadalom.

2018. márc. 27. 23:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Mindig is ez ment.
2018. márc. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
34%
Főleg a magyarokra jellemző ez. Külföldön ezt nem tapasztaltam.
2018. márc. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

tegnap 23:39


Egyre undorítóbb a magyar ember mindenben komolyan mondom

2018. márc. 28. 00:02
 4/12 anonim ***** válasza:
54%
Ironikus, mert most épp te is ugyanezt csinálod. :D
2018. márc. 28. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Igazat adok neked! Ezt délvidéki határontúli magyarként mondom. Ezt más felé nem tapasztalni a környező országokban. NINCS ÖSSZETARTÁS A MAGYAROK KÖZÖTT!

Például itt Szerbiában, a Szerbek a Szerbek között nem civakodnak, nemzeti összetartozás van, tisztelik egymás és most hogy a magyarokkal ilyen jóba lettek, úgy tekintenek a magyar emberre minhta testvérük lenne.

Ez pár éve sajnos nem igy volt, de most a horvátok a nagy ellenségek.


Nem követem az ottani politikát, de hogy miért nincs összetartás, miért hanyatlik a társadalom és az emberek

miért mentek el a az országból.. nemtudom..

2018. márc. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

ma 01:11


Semmi ironikus nincs benne,én nem nézek le senkit csak kérdeztem mi lett velük,az nem ugyan az.

2018. márc. 28. 01:48
 7/12 anonim ***** válasza:
Mindig ezt tapasztaltam a magyaroktól, külföldön sosem. Egyébként ezt vidéken sokkal jobban nyomják, mint Pesten.
2018. márc. 28. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Egyet értek a kérdezővel, mindenki tudja a választ rá, és senki sem hajlandó ezen változtatni, mert "ez így jó". Na ez a fajta hozzáállás a baj!

Itt nemcsak a ducit, hanem mindenki mindenkit kipécéz magának valamiért. Durva.

2018. márc. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Egyre undorítóbb a magyar ember mindenben komolyan mondom"


Igen csak kérdezed.


Egyébként meg vicces, mert páran pedig azt állítják, hogy a magyarok a legösszetartóbb nemzet, szóval kitudja mi az igazság. Én nem mondanám azt, hogy annyira "gonosz a társadalmunk", mert nagyon sok kedves emberrel találkoztam csak... kerülni kell az "átlag" munkást aki még kis-híján a kommunizmusban nevelkedett, és az élete a munkából+piálásból áll, pedig ezt Borsodiként mondom, mert ha valakiknek akkor nekünk van okunk panaszkodni. :D

2018. márc. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

ma 11:03


Neked meg csak egy bajod van,szőrszál hasogató vagy mert kipécéztél valamit és akkor az van,de hogy értelmeznéd a mondanivalót.Ja nagyon összetartó a magyar....

2018. márc. 28. 12:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!