Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok ennyire beszari?

Miért vagyok ennyire beszari?

Figyelt kérdés

24 éves létemre meg mindig bénázok állásinterjún, makogok, idegeskedek, keresem a szavakat, és olyam a kisugárzásom, hogy taszítom az embereket, nem bízzák rám a komolyabb feladatokat.

Jövő héten megyek egy komoly állásinterjúra, tuti gazdag öltönyösök előtt kell majd szakmai dolgokról beszélnek úgy, hogy eddig igazából nagyon komoly munkám nem is volt, csak irodai papír, pont a a beszariságom miatt. Azon gondolkozom már, hogy visszamondjam, mert tuti bénázni fogok, és csak kinevettetem magam...

Ezen hogy lehet javítani?



2021. márc. 29. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
7%

Gyors megoldásnak b..ál be valahol gyorsan(vodka), mossál fogat, vegyél be egy nyugtatót :D


Mindenki fosik amúgy ilyen helyzetekben.

2021. márc. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Jaja tényleg krwa jó ötlet egyes, vegye be a nyugtatót az alkoholra... Esetleg a nyolcadikról ne ugorjon ki ha már itt tartunk? Annyi hülye van itt hogy fájdalmas a válaszokat olvasni.

Amugy sajnos a kérdésre nem tudok válaszoni,mert én is ilyen vagyok:(

2021. márc. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A leggyakoribb állásinterjú kérdések megtalálhatóak a neten, tippeket is adnak hozzájuk a jó válaszhoz. Olvasd el/hallgasd meg őket, gondold át, melyikre mit válaszolnál. Add elő tükör előtt.


Én is most keresek állást, még nem hívtak, de már a gondolattól is rosszul vagyok, hogy megcsörren a telefonom egy idegen számmal 😅 szóval tudom, mit érzel. Én megpróbálom lazán venni, hogy ha nem is sikerül, de tapasztalatszerzésnek jó egy következő interjúhoz. Pozitívan próbálj meg gondolkodni, mert ha eleve lehúzod magad, akkor kisebb eséllyel fogsz jól teljesíteni.

2021. márc. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha visszamondod akkor 100% hogy nem lesz meg az állás. Ha megpróbálod, akkor 50-50. Nincs vesztenivalód.

Ezeknek az öltönyösöknek csak egy vagy a sok közül, a legtöbb ember bénázik, nem fognak megjegyezni egy életre akkor sem, ha beégeted magad.

2021. márc. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 sansastarkk válasza:
100%

Valószínű klisének fogod tartani de a legjobb tanácsom: légy önmagad!

Ha úgy érzed van elég tudásod ahhoz, hogy ebbe a pozícióba kerülj, akkor hidd is el magadról. Úgy menj be oda hogy, azt éreztesd velük: "gyerekek én kellek nektek!" Ez persze nem azt jelenti, hogy legyél nagyképű! A tiszteletet és az udvariasságot azért emellett is ki kell mutatnod, de ezt megteheted amellett is, hogy mellette szólsz két szót ;)

Ha eszedbe jut egy témához kapcsolódó vicc akár azt is elsütheted. A lényeg csak, hogy lazán próbálj egy jó hangulatot megteremteni. És ne félj, mert ők is emberek és épp ugyanott kezdték, ahol most te. Drukkolok!:)

2021. márc. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!