Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ígérik meg az emberek,...

Miért ígérik meg az emberek, hogy sosem hagynak el, ha utánna egyik napról a másikra megteszik?

Figyelt kérdés

Miért ígérnek olyat az emberek, amit nem tartanak be miért adnak egy olyan dolgot amit utánna minden jel vagy minden ok nélkül elvesznek?


Nem értem miért tesznek olyan ígéretet amit utánna nem tartanak meg...



2021. márc. 29. 23:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
akkor még azt gondolják leszel annyira értékes, aztán rájönnek mégsem
2021. márc. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván változnak a körülmények, és akkor, amikor mondta, még tarthatónak tűnt az ígéret, aztán jött valami, amivel nem számolt az illető, és kész. Vagy ezer más oka lehet.


Az biztos, hogy ilyesmit ígérni mindig nagy felelőtlenség.

2021. márc. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ilyet sosem hiszünk el senkinek.

SENKINEK!

2021. márc. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Sok emberi kapcsolat érdekből alakul. Legalábbis a kettő félből az egyik gyakran csak érdekből barátkozik a másikkal. Például, mert van valami gondja vagy lelki baja, és kihasználja a másikat.

Aztán, ha rendbejöttek a dolgai, tojik a másik fejére, és hálátlan módon eltűnik.

Lányoknál gyakori ez, hogy érzelmileg kihasználják a férfiakat. A bizalmukba férkőznek, elhitetik velük, hogy fontosak számukra. Aztán, ha kisírták magukat, vagy helyrejöttek a dolgaik, széo csendben eltűnnek a pasi életéből, mintha mi sem történt volna...

2021. márc. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mással akarnak tosszni.Ennyi.
2021. márc. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
haha teljesen együtt érzek veled. En se tudom
2021. márc. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezek csak szállóigék, senki sem gondolja komolyan. " Örökké szeretni foglak." Azt hogy?! Még az univerzum se tart örökké.
2021. márc. 30. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert a filmekben jól hangzik.
2021. márc. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Van egy mondás,miszerint minden ígéret hazugság.Van benne valami...gondolj bele,ha valaki biztos valamiben,akkor nem ígérget,megtesui és kész.
2021. márc. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy 40+-os Nő írta a következőt: "Ígérem, nem foglak csak úgy elengedni, ritka kincs vagy."

Ismerkedésünk 2 hetében, mikor az első személyes randink előtt lebetegedett és én hülye mindent próbáltam megtenni (pl. vittem vitamint, biztatta, írtam kedves üziket), hogy ne szakadjon meg az ismerkedés, de Ő elveszítette a motivációját...

Na, ennyit erről...

36/F

2021. márc. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!