Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lesz valaki incel?

Miért lesz valaki incel?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy az incel önkéntelen cölibátust jelent és vágyuk ellenére sem képesek romantikus vagy szexuális partnert találni.


Engem az érdekel, hogy miért lesz valaki ilyen? Milyen okokból?



2021. márc. 30. 11:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
A 3-as sok igazságot leírt. Én zárkózott voltam mindig is, szociális fóbiás, szorongó természetű, tehát nemcsak a nőkkel kapcsolatban van nagy problémám, hanem általában az emberekkel is. Meg szerencsém sem volt a nőkkel kapcsolatban, abban a nagyon kevés esetben, amikor velük próbáltam ismerkedni.
2021. márc. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
77%

"még a legrondább férfi is találhat alkalmi partnert, csak regisztrál vmi szexpartner kereső oldalon"



A fizetos verziobol mindenkeppen, csak gyomor kell :)



36F incel

2021. ápr. 1. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
23%
Valaki szerintem azért lesz incel, mert nem tud éjszaka aludni
2021. ápr. 1. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
66%

Vagy azert, mert laposfoldes debil, es nem hallott az idozonakrol :D



36F incel

2021. ápr. 1. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
70%

#2-es #3-as és részben #6-os írja le jól a dolgokat. #6-os részben ennek a szélsőséges verzióját fogalmazza meg.


Az incelek sem egyformák. Én például extrovertált típus vagyok. Olyan helyen dolgozom, ahol tudni kell kommunikálni. Szeretek és tudok is beszélni.


Hátrányom. A bizonytalanság átjön a metakommunikációmon. Nem túl előnyös a kinézetem, mert alacsony vagyok (167cm/65kg), nincsenek markáns férfias vonásaim sem. Emellett az alacsony önértékelési faktor, önbizalomhiány stb. eléggé kihat az életminőségemre is.


41/F

2021. ápr. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
45%
Nemtudom, talán ez családi háttér vagy származás kérdése, de leginkább a pénzé. A lányok ösztönösen vonzódnak a pénzes pasikhoz, persze sosem azt mondják, hogy "jaj, neki mennyi pénze van" hanem hogy "jaj milyen cuki", persze egyértelmű, hogy mi van a háttérben. Az incelek pedig vesztesek, ők nem cukik. Persze le lehet dolgozni a hátrányt, de egyre nehezebb és az idő is eltelik, aztán mire odaér már eltelt egy rakat idő. Persze az incelnek könnyű dolga is lehet, mert az esélytelenek nyugalmával közeledhet a lányokhoz, csak nem érdemes túlságosan belemenni a témába, mert ha az ember megkérdezi, hogy a másik miért igen, ő meg miért nem abból könnyen sértődés lehet...:DDDDD
2021. ápr. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
57%

16:

Ha ennyire a pénz számít, akkor miért van pl. egy rakás tanár hazaspár, akik szegények, mint a templom egere?


Meg egy rakás szituáció van, amikor nem is tudja az egyik fél a másikról, milyen az anyagi helyzete. Vagy ott vannak az egyetemisták, akiknél még senki nem tudja, melyik fog jól keresni, mégis nagyon sokuk azon évek alatt köteleződik el valaki mellett, mások pedig sok emberrel fekszenek le, vagy járnak rövid ideig, és persze köztük is vannak incelek.


Egyébként épp az anyagiak, amiken relatív könnyű változtatni, mert személyiségileg csajozógép nem nagyon lesz abból, aki alapból nem népszerű a nőknél.

2021. ápr. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
59%
Péniszméret is lehetséges okok között van.
2021. ápr. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!