Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Miért akar valaki/miért...

Miért akar valaki/miért szeret DJ lenni?

Figyelt kérdés
2010. szept. 26. 22:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Néhány éve az osztállyal elmentünk diszkóba. A DJ egy iszonyatosan ronda, kopasz, büdös férfi (?) volt, de az amúgy elég visszafogott lány osztálytársaim is csak ügy tapadtak rá. Szerintem ezért.
2010. szept. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Mert nem szeretnek dolgozni.
2010. szept. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki szeret zenét hallgatni. Mindenki azt szereti/szeretné dolgozni amit kedvel. Zenehallgatás=szórakozás. DJ=munka. Munka=szórakozás. Kb.
2010. szept. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szeretne megmutatkozni közönség előtt a zeneiparban, viszont nem tud semilyen hangszeren játtszani. Ezért csak zenét ereget, mit mások találtak ki. A magasabb szintje ennek az együttesben zenélő zenész.
2010. szept. 27. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
57%

Együttesben zenélni is más, meg dj-nek lenni is, de nem mondanám, hogy valamelyik fejlettebb. Bár komolyabban még nem dj-ztem, de a különbség valahol ott ragadható meg, hogy a két esetben más a kihívás jellege.


Dj-ként te is élvezheted a többiekkel együtt az adott stílusú zenét, nagyobb a valószínűsége, hogy az ott lévők ismerik és élvezik a mjuzikot, mintha élő zenész lennél.


Hogy mi benne a szép és jó, hát az, hogy buli alapot nyújtasz a népnek, te válogatod meg úgymond az este ritmusát. :) Hasonlít egy sámán feladatához.

2010. szept. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%

Sámán?


Kész zeneszámokat bárki le tud engedni - nem nagy művészet. De csináld te a zenét, az valami nem a DJ s azzal legyél sámán!

2010. szept. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
57%
Csináltam, kösz. Akkoris művészet mindkettő. S mind2ben vannak igénytelenek. Pont.
2010. szept. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%

Mert a munka büdös.


Dj-knek. Versenyezzünk. Én csinálok zeneszerkesztővel olyan zenét mint te, te meg próbáld utánam gitározni amit én játszok.

Nem művészet! Mások (esetleg művészi) zenéinek az elb*szása.

2010. szept. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem zeneszerkesztővel, számítógéppel meg seqencerrel csinálj zenét, de játtszd te élőben.
2010. szept. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%

-megismertethet az emberekkel új zenéket

-közösséget építhet és tarthat fenn

-szerezhet egy jó estét egy csomó embernek.

-kiélheti a különleges vagy ritka zenék gyűtése iránti szenvedélyét, találkozhat hasonló emberekkel


Aki szerint meg nem annyira művészet mint a hagyományos zenélés, annak meg ajánlom a bakeliteket és a manuális technikákat, két-három lemezből egy táncolható!!! zenét összehozást.

A laptop djhez viszont tényleg nem kell sok ész, az kb. a guitart hero szint.

2010. szept. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!