Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ebben a helyzetben is meglehet...

Ebben a helyzetben is meglehet őszülni a gyerekektől?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt mondják, hogy a gyerekektől megőszül az ember. A tanárokra is ezt mondják, hogy ők is képesek megőszülni, meg megöregedni tőlük, tehát nem csak a szülőkre. Mitől, miért őszülnek meg a gyerekek miatt az emberek?

Ez arra is igaz, ha mondjuk a szomszédban nagyon hangos gyerekek élnek, akik mindennap kint hangoskodnak, rikácsolnak, meg neveletlenek, és engem nagyon idegesítenek a hangzavarral? Ebben a helyzetben én is képes vagyok őszülni tőlük, meg nyúzott lenni, ha ez így megy mindennap?

Amúgy én 16 éves vagyok, szóval még messze az öregkorom, de mindenhol azt hallom, hogy a gyerekektől hamarabb öregszik az ember, és nem tudom pontosan, hogy ez milyen helyzetekre igaz.



2021. márc. 30. 15:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%

Gyerekekkel az élet sok stresszel jár, később ha szülő leszel megtudod.

Sztem főleg genetika ki mikor őszül meg, de ha nagyon stresszes életet él valaki, munka, életkörülmények stb. miatt, akkor hamarabb elkezdhet őszülni.

2021. márc. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Nem kozvetlen a gyerekek, hanem a stressz miatt.
2021. márc. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
A gyerekek idegesítőek amitől az ember stresszes lesz. A sok stressz korai őszülést okozhat. Utálom a gyerekeket :)
2021. márc. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Hát ezzel most eléggé bepánikoltattatok. :/ Nem akarok korán megőszülni, csak azért mert a hülye szomszédgyerekek miatt hangzavarban kell élnem.

Amúgy én nem utálom a gyerekeket, akik normálisak azokat szeretem, csak a neveletleneket utálom, én is szeretnék majd gyerekeket, de ráérek majd a saját gyerekeimtől öregedni meg őszülni, nem akarok más neveletlen gyerekétől.

2021. márc. 30. 16:51
 5/13 anonim ***** válasza:
16 évesen nem aggódnék ilyenek miatt. Ha aktuális lesz számodra a probléma, a gyerek a te korodban fog járni. :)
2021. márc. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De nagyon idegesítenek. Egész nap kint óbégatnak, hangoskodnak 4-en vannak testvérek, mind lány, a lány gyerekek amúgyis hangosabbak mint a fiúk. Sorházban élünk, hiába van csukva az ablakom, olyan mintha a mi udvarunkban kiabálnának, mert egy alacsony kerítés választja csak el az udvarainkat. Ősszel, meg télen csend volt, az nagyon jó volt, most viszont, hogy jön a tavasz, meg a nyár mindennap ez lesz egészen októberig megint. Engem meg baromira idegesít az egész napos lányhiszti, meg zsivaj. És ha arra gondolok, hogy ettől nyúzott leszek majd külsőleg, meg évekkel öregebbnek fogok tűnni, akkor még idegesebb leszek.
2021. márc. 30. 17:01
 7/13 anonim ***** válasza:
58%
Nyugi, nem fogsz miattuk megöregedni.
2021. márc. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Huuu basszki, ha megis őszülsz nem a szomszéd gyerekeitől fogsz hanem a sajátjaidtól, neked jobb ha nem lesz gyereked, mert meg csúnyulsz. Szakadok. 😂
2021. márc. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

8, ja majd talán te döntöd el, hogy nekem legyen-e gyerekem. Na ezen meg én szakadok. :D

Amúgy nem értem honnan vetted te nagy szakértő, hogy nekem ne legyen gyerekem. Azért mert nem bírom a neveletlen kölyköket, akiket nem nevel meg az anyjuk? Mert sok embertől hallottam már, hogy más gyerekét utálja, de a sajátjáért tűzbe menne, akkor nekik sem való a gyerek, csak azért mert más gyerekeket nem bír? Miért kéne egy vadidegen gyereket szeretnem? Ettől még nem szerethetem a sajátom?

2021. márc. 30. 17:17
 10/13 A kérdező kommentje:

Amúgy meg mint ahogy írtam már, az nem zavarna, hogy a saját gyerekeimtől öregedek, meg őszülök. De nem más gyerekétől akarok, 16 évesen, hanem majd a sajátjaimtól, 30 év felett. Szóval nem értem mi is a problémád, de nem is érdekel.

A normális válaszokat köszönöm! :)

2021. márc. 30. 17:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!